Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iza ove "akcije" svratim još kod jednog drugara, i nađemo ga kako leži pod svojim AGRI-em koji ima opasan kvar na desnoj strani diferecijala. Ima li neko od vas kakvo rešenje, prvenstveno nabavka drugog kućišta za ovako malobrojne traktore. Evo šta je sve polomio...
dscn4092.jpg
[/IMG]

dscn4092.jpg
 
Eeee danas je bila cista sexsologija, zovne me komšija da ga izvučem zaglavio traktor u nekoj baretini, kad sam otišao traktor mu potopljen do pola, zakačim pokušam da ga izvučem i zaglavim čekrk, sve otišlo u plm, zatim zaglavim i moj traktor, potone i obesi se, onda zovi još dvojicu komšija sa 558 i 542 pa mene jedva izvukli pa sva trojica izvukli ovoja sa 539, i na kraju komšija iseče celu ruku pa onda ga vozi na ušivanje, ma kad neće neće...

Evo kako je izgledao moj traktor posle svega, do sada sam ga prao....

 
Bio do malo pre na zavetinu u tazbinu i nemoze se vise ni piti ni jesti.Vec dva dana samo ovcetina ,prasetina pa Grasevina.Pre podne doterao kombajn koji sam pazario u nedelju.Sutra slavlje.
 
Sust'o...isli smo danas malo oko kombajna i uglavnom ga sredili i spremili,samo da zito sazri i gas!
 
Danas sam obisao vocnjake za koji dan ce berba visnje, o ceni jos uvek nista jos se dogovaraju koliko kajmaka da skinu na tudju muku.
 
Te vase gradske muve ne biraju. :haha: :haha:
**greška ti kafu koju sam sinoc pio ceo dan pokusavam da zaspim ali ne ide probudio se juce u ovo doba i ni sad mi se ne spava...
 
Prckao nesto aparatom za varenje pre podne,popodne prenosili par hiljada cigala kod prijatelja..pokisao 5-6 puta...
 
Jutros poranio( pre petlova) namestio kosačicu na traktor jer me mrzelo juče praznik a imao i još nekih obaveza, pa kosio meni i komšiji posle me oterala kiša.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh