Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nas troje malo pomogli mojoj Marijani da donese na svet jednog "dečkića". Na slici ima samo 15 minuta kako se "izpilio".
malo-tele.jpg
[/IMG]
malo-tele.jpg
 
Ha ha @milovan64, nek je ziv i zdrav!
AAAAuuuuuuuuh, sad se malo oporavio, jos gostiju nema, .... sad ce.... ubismo se ki nemci na groblje na molitvu, jos po jedna, pa jos po jedna.... koke kooke koke koke
 
Dans sam bio prvo na vasar u basaid,pa na groblje....
inace na danasnji dan pre 12 god.kad smo pobedili NATO,
po raspustanju iz rezerve,ovo nam je hit bio...
pozdrav za DIESEL diviziju i naravno motorizovane 549. i 125....
 
Ha ha @milovan64, nek je ziv i zdrav!
AAAAuuuuuuuuh, sad se malo oporavio, jos gostiju nema, .... sad ce.... ubismo se ki nemci na groblje na molitvu, jos po jedna, pa jos po jedna.... koke kooke koke koke
Hvala prijatelju, ajd` pa da budeš večeras dobar i smeran domaćin pred gostima. I gledaj da izbegneš neku funkciju u posluzi. Ja to nikako kod sebe da izbegnem, kažu mi - `ajde tata, ti si u tome najbolji, i šta ću ja popustim pred mlađima.
 
Ipak bio na pecanju na Begeckoj jami. Upecao samo tri lepa meleza.
 
Poslednja izmena:
@peto1
Ma vidim ja sta ti meni spremas, samo nije u chetu nego u "Kako osvojiti srce paora"
 
Eve mene stigao at home :osmeh: Odvukao drva u cacak pa dole zaginusmo, suzio mi se put preko planine jelice a kamion samo prpuće, sreca plavih nema nigde :haha:
 
Danas je veliki praznik Sveta Troica, jedan od onih dana kad se samo jede i odmara pa tako i beše.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh