Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
NEW HOLAND,kako se vec piše.
 
Ceo dan sam brao jagode. Na...ao sam kao žuto pile. Na kraju me petao podsetio da mi je danas rođendan. Iz momenta sa bokalom sam otišao na šajtov u podrum. Bogami, neće da bude dobro kad ovo omlatim. Poooooooooooozdrav svim forumašima. Živi, zdravi i veseli mi bili!!! ::vino:::veseljak:::osmeh::ppozdrav:
 
Obisao parcele pod kukuruzom i suncokretom...za ovih 6 dana odsustva kukuruzi otisli u vis i haaaaaaa.....za suncokrete da nepricam...
 
Bio na auto pijaci, posle malo odmarao, večeras sa društvom popio po pivo sad odoh da uzmem kola iz perionice....
 
Ja danas bio na bazen sa zenu i dete. Inace mi dosta cesto idemo . zadnji put smo bili pre dve ili 3 god nemogu tacno da se setim. Zena mi se smeje , a mene boli uvo ne spustam ivicu bazena iz ruke iako je bazen bio dubok 1.2m. Ali ako nastavim ovim tempom da idem na bazen i ja cu nauciti da plivam .
 
To je hteo da kaze covek.Danas kopao po basti tok nije sunce udarilo u glavo,poslepodne dremka a uvece sa svajinim klincima brao tresnje.
 
Milos D.T. Znas li ti pricu kad se prvi put pojavio veterinar u mom kraju i neka baba ga pozvala da joj osemeni kravu. Posle toga baba nije mogla da se nacudi sta je videla. Svima je pricala kako je doso doktor sa masnu i nosio onu stvar u tasnu.
 
Počeo da kosim drugaru 1,3 hektara trave sa ovom mojom zadnjom oltovkom, kad na 80 ari puče ruda na rotatoru. Nema veze, ionako se već nije ni videlo zbog mraka. Zato i ne radim nedeljom, uvek se nešto pokvari ili pukne.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh