Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
juce bio na svadbi, prekjuce na litiji, a danas na kosenju - pokosio 1 ha, posle namestio jednu pojilicu sto je curila i pocistio 2 stale, malo cuvao krave - jedna isekla nogu pa se zezao sa njom dezinfikovao i to je od mene puna kapa
 
Ja bio danas posle posla do zeneve i tamo sam kupio 1 prednji utovarivac , a posle sam bio kod jednog tipa koga sam upoznao u garazi . Bio sam kod njega u F da mi pokaze rotacionu kosacicu koju ima za prodaju.


jt47br.jpg

Kosacica je 0k0 140cm radnog zahvata i ima 2 diska , a na svaki disk po 4 noza. To do sad nisam video.


Usput sam naslikao njegovu presu sa kojom se sluzi.

2mq9f1t.jpg
 
presovao seno jutros pa doneli oprskao nesto suncokreta sutrana prskanje kukuruza. zamolio bih gospodina MODERATORA KISROBERTA da ispravno postavi oglas
 
Danas otisli da radimo sumu 20 km od kuce pa smo ostali da spavamo u jednoj kuci da nebi isli traktorima kuci i nazad, par dana se ne vracamo dok ne izvucemo 100 m drva...
 
Oterala me kiša iz bašte, pa sam pobegao u plastenik da prevežem i oplodim paradajz. Marijani i Tini nabacio sveže trave u jasla pa im ukrao malo mleka, i tako. I dalje nervoza oko košenja trave, ali blaga. Kad` je ostalo nepokošeno ? Nikad !
 
kosio , pa izbalirao sebi 330 bala , kiša me uhvatila , to se zna jer nema dana da ne pada
pa onda rastavio i sastavio mjenjač na vladimircu
 
Jojjj ova dva dana samo kupimo sijeno,juce i danas pograbljali, pobalirali i dovukli kuci oko hiljadu hiljadu i nesto bala!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh