Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Malo okopavao krompir... pa mi je clan @MirkoKopaonik vratio spartac, pa obisli 2 parcele kukuruza koje mi je on sejao pneumatskom... pa malo ::vino::, pa malo ::prica::, pa odatle dofatio fitilj, pa kod burazera sa clanom @NebojsaKostovic na vruce prasece, uhhh i Lav, i jooooj...

Popio mi drugar 2 kaznena poena od @Matic-a, umro sam od smeha....ja mu rek'o treb'o je 4 da ti kokne :haha: :haha:
 
Još ništa, ali se spremam na teren.Danas sam u Bačkoj.Prvo idem do Kaća da pogledam jednog Lexiona pa za Bački Petrovac gde me čeka Dominator 98 SL MAXI.
 
@panon
pa jel' ti ideš samo da gledaš te kombajne :haha: evo slika na internetu koliko ti volja , sjediš piješ pivo i gledaš :haha:

ja od jutros iskopao sa bagerom jedan temelj , sad odoh da malo ''utegnem'' rotacionu kosačicu pošto je kiša sinoć i noćas poremetila sve planove što se tiče trave i sijena
 
@ panonstib,
stvarno sta radis sa tim kombajnima, jel ih popravljas ili trgujes njima?
Trebalo bi par saveta za Class Matador, ako si raspolozan, i za ELP kombajn, drugari kupili pa me interesuje.
Hvala
Upppssss :off_topic:
 
Koliko znam Panonstib je sad milioner postao pa ih samo gleda,a sta je pre radio da se skontati iz postova.

Vratio se za Novi Smrad,jos malo da izluftiram glavu pa ucenje....
 
Stigao kući posle par dana provedenih u šumi, spremili smo koliko smo planirali drva, sve je išlo kao podmazano, sad odoh da oteram jagnje da mi čovek zakolje pa onda na ražanj da pečem, sutra mi obetina :osmeh:
 
danas timer u rukama ceo dan....kosilo se ono sto tarup nije mogao da se zavuce...sutra nam dolaze neki ucenici iz NS....
 
jutros vodio kcerku na sistematski da izvadi krv - nije plakala iako ima 6 meseci :cool: ,
posle prevrnuo otkose, balirao, izvukao, istovario i spakovao
 
Ja danas radio u fabrici , a po podne ispraznio sam prikolicu sa kojom vucem stvari. Imao sam na njoj prednji utovarivac . Bio sam i ostavio sam ga na rampu gde tovarimo stvari za Srbiju. A posle obiso jednu farmu, pa u stan , malo sam pricao sa sina i evo sad vec kasnim na spavanje.
 
Eeee pvp mi se jos nije desilo da[ me policija istera iz kafane, jbm ti drzavu i zakon, do 1h dozvoljeno da radi, 6 [uta nas opominjase i na kraju izbaci murija iz kafane mamu im lopovsu!!!!!!!!
 
@DUKANAC
Pa sto ljudima nisi objasnio da si bio par dana u sumi, razumeli bi te. Normalno salim se. Ako ste stalne musterije onda nije lepo od gazde lokala, pa vi njemu punite dzep.:ppozdrav:
 
a šta raditi po ovakvom vremenu a treba ići da baliram

image028qz.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh