Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eto, ispratismo dostojno, kako je i zaslužio našeg drugara Momira do večne kuće, nas stotinak, pa posle malo zaseli, pa malo o svakakvim i vedrijim temama uz po neko piće, i tako. Neće, bre, naš čovek sam ni da žali, ni da se veseli ! Dal` sa 10 ili sa 300 ljudi, nije bitno, al` neće sam. I to mu je jedna od najvećih vrlina. Pa neka košta koliko košta.
 
Išao do Užica kod Gulija da tražim kardan, nema usput pazarili neka vrata za drugarovu vikendicu na Povlenu posle zamenio neki jastuk na nekoj prikolici.
 
Jutros otišao do Beograda završavao neke poslove odatle sjurio do Niša potpisao neki ugovor, onda svratio do Trstenika kod rođaka na ručak i sad stigao kući....
 
Oparali 4kj kukuruza,posle blokada....


Ovo sam postavio na moj fb-profil,pa i ovde da postavim!

posto ne moze preko foruma,ovde cu poruciti...svim novobecejci koji ni malo nisu ucestvovali u blokadi,neka crkne zamrzivac!
 
Strojio prasad,sa clanom @Simovic sekao terijerima repove,obilazio neke farme svinja,i tako.Prodje dan.
 
Danas praznovao, doduše "usamo". Mnogo dugujemo tom našem nišliji, Svetom caru Konstantinu i njegovoj majci, carici Jeleni, i da im se pomolimo na nijihov dan koji je upravo iza nas, da nam se podari rodna godina.
 
sastavljao vladimirca , zakačio kosačicu za rusa i pokosio njivu meni i komšiji , posle opet sastavljao vlatka
 
Ceo dan u bašti, zaštita, prehrana, večeras spremao kosu da sutra "obalim" hektar trave. A sad` ispratio ovu moju na 20-u godišnjicu mature u Kraljevo, pa na forum dok mi se ne prispava.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh