Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sredio jutros stoku, pa vratio drugaru sunce od pre 3 dana sto sam pozajmio ::sramota::, pa dosao mi je clan @Mirko Kopaonik sa bratom po spartac za kukuruz, tu smo malo :ppozdrav: i ::prica::, pa skinuo donje diskove sa Sip 165 koje sam po....bo prekojuce,
pa to sa ortakom vario do malopre i ukokasmo se, nastavak i slike sutra, ako budem trezan...
 
Danas malo skitao isao sam do Zrenjanina...da vidimo ravnicu a u selu Tomasevcu sam video nesto sto me je odusevilo .Selo ima 20 bandera za struju i isto toliko gnezda sa rrodama a i lepo je videti ona stada krava sto pasu....
 
Poprskao kukuruz kad ono se naoblačilo 'oće kiša ja mislio džaba rad, kad ono na svu sreću kiša obiđe, posle podne pravio kočnice na nekom jugu.
 
Danas sam čuvao sinovca ceo dan, e ljudi manjeg deteta a da veće probleme pravi..... :haha: Neviđeno, spao sam sa nogu trčeći za njim... :haha:
 
Danas sam čuvao sinovca ceo dan, e ljudi manjeg deteta a da veće probleme pravi..... :haha: Neviđeno, spao sam sa nogu trčeći za njim... :haha:
I moj sinovac bio je takav kao mali, sad` je "konjina" od 23 godine i završava studije. A u to vreme otac mu govorio da neće niko da ga čuva. Jedino moram ja, jer si moj - tako mu je govorio. Dukanac, brate, skroz te razumem. Ali, jbg, nema ni teži, ni lepši pos`o nego oko dece. Neka su živi i zdravi, svačiji, pa i naši !
 
@Milovan64, Hvala Bogu, neka su sva deca živa i zdrava i naka ih bude još više... :ppozdrav: :ppozdrav: A ja i sinovac se dobro slažemo, malo me zeza ali neka, zna on da kod kod čiče sve može.... :osmeh: najbolji je kad ga odvedem u kafanu i dobije malo piva u čašu, omalti to dok kažeš keks, 'oće da bude bekrija na čiču :haha:
 
Ne daj mu pivo, kažu neki da su aditivi u njemu štetni po zdravlje. I ovaj moj mlađi od 4 godine traži pivo, al` ja mu složim neku priču i ne dozvolim mu da pije.
 
Alhohol stetno utice na razvijanje mozga kod male dece. Ako piju pivo slabiji ce ucenici u skoli biti. Evo naj prostije sam objasnio, jer se nemogu setim pravih reci.
 
Ja sam kao mali lizao prst ispod kazana kad tece vruca rakija,pio penu od piva i ostalo sto se daje maloj deci pa sam u skoli bio odlican.Nista ne steti sto je u normalnim granicama.
 
Ja sam kao mali lizao prst ispod kazana kad tece vruca rakija,pio penu od piva i ostalo sto se daje maloj deci pa sam u skoli bio odlican.Nista ne steti sto je u normalnim granicama.
možda ti ne vidiš ali drugi vide posledice :haha:

nego ja juče sredio španer na polugi što sam slomio , pa išao na selo da pokupim i izbaliram ono male nesretne trave (mokre) što mi ostalo , onda balirao uslužno i zavario rudu na prikolici što mi pukla (do pola)
 
Lucerku sam skupio juce, a danas pošto je praznik Spasovdan, spasio me je malo teških poslova pa sam poranio u pečurke.
nabrao sam jedno kilo mladih lisičarki, pa će taman danas biti za ručak (sa kajmakom)... Neće biti sa jajima jer sam izlampirao jaja i izbacio mućkove baš sada, pa mi dozlogrdila jaja...
 
danas odradio smenu na poslu...isao kod dede na preslavu...i sa ujakom gledali neki Fordovu kamp kucicu..........sad forum
 
Sika trebao si pre podne na basket a posle podne da učiš.
Jutros išao do otpada, danas tamo-vamo i prođe dan.
 
Ubijao se od dosade u radnji. Samo par musterija, valjda nemaju novaca djavo bi ih znao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh