Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Rale 83
Kome je sudjeno da bude j...n, same mu gace padaju.
 
Danas prepodne mi se ucini da moze da bude svetak pa se prvo naspavah , cackao sam malo oko agregata isao po delove za isti , svratio kod prijatelja na rostilj:sreca: pa morao jos da odmaram:haha::haha: i predvece isao malo da baliram
 
Ceo beli dan sam pokušavao da pratim događanja na protestnoj vožnji, više na net-u nego na tv, jer sam slutio da će biti ovako, da mediji uglavnom ćute, ili mlako izveštavaju. Ni u polje nisam išao, a trebao sam da zaštitim papriku nekim sistemikom.

p.s. Nisam se nadao da će sa policijom da bude ovako. To im Dačić verovatno nije naredio, mislim na grubost koju negde pokažu.
 
Ceo bogovetni dan uz racunar.Samo sto sam decu odveo i vratio iz obdanista.Nemogu da opisem ogorcenje koje osecam.
 
jutros išao sakupljao moje sijeno po voćnjaku pa posle toga išao balirao uslužno
a šurak je kosio sa drugim traktorom
 
Skoro ceo dan uz računar, pratim dešavanja i nerviram se, samo sam skoknuo do bolnice da obiđem komšiju, svaka čast kolegama poljoprivrednicima koji protestuju :ppozdrav:
 
Da znaš da smo mogli skupa ova struja, izgleda da ćemo i sutra da pratimo dešavanja pošto su propali pregovori.....
 
Ja ću morati da mrdnem do na posao na pola sata, koliko da me vide, da ne popijem disciplinsku, danas se nisam pojavio :haha: :haha:
 
Godišnjem? To kod mene nema, tj ne postoji :haha: Oterasmo temu u off moderatori protestuju, pa ne vide...
 
Isao po robu u Silbas. Uspeo da izbegnem blokadu puta NS-Apatin. Bilo samo par vozila, mora da su negde ovi nasi ::traktor::::traktor:: blokirali, pa i neka su.
 
Zamenio komšij lamelu na ursusu,poprskao kukuruz drugom komšiji, e meni sam kosio travu po dvorištu, i tako prođe dan a sad počela kišica da rominja.
 
ceo dan istio osusene grancice od monilije, iako sam sve na vreme odradio opet se pojavila i napravila mi haos u visnjama.
 
Danas ništa značajno, kosio dvorište i oko kuće, večerad pomagao skomšiji da unese strug u radionicu, nas 6 unosilo strug težak preko 2 tone, drob mi ispala....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh