Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sadnja paprike, plevljenje rasada, kopanje kanala oko plastenika, trčanje i rvanje sa IMT 506, odvoženje okitena od 30 metara za burazerovu baštu. Sve u svemu, smuti pa prospi. Kao što ova kiša i večeras prosipa.
 
2ltfu2t.jpg


Evo ja juce bio na jednu svadbu u Cirih , pa usput sam na autoputu video ovog zetora na prikolici. Zao mi je sto mi fotka nije ispala bolja , jer u trenutku slikanja , ja sam vrsio preticanje.
 
Danas odmarao i obilayio njive što ih juče poplava zakačila a evo i slika.Ovom izlivanju reke je kriv ljudski faktor jer su ljudi svojom nemarnošću ubacili ovo granje u reku, pala velika kiša reka zaglavila izlila se i eto štete,ali šta reći nasve ovo nego strašno ali jbg kad smo nesavesni, zato nam se dešavaju ovakve stvari.
 
@ Kosjerac, ljudskoj nemarnosti nema kraja......

A danas sam malo kosio sa trimerom, prokrčio put do livade, i malo pokosio oko kuće, onda po podne imao utakmicu sad malo odmora, dan je odličan za rad, oblačno, niti zima niti vrućina...
 
Malopre dosao sa pecanja. Lose prosao sto se tice ulova, inace bio lep dan super na vodi.
 
tovario jutros bikove, posle premestao junad iz jedne stale u drugu, ciscenje i na kraju polivao krompir od buba...
 
danas sam bio u Arilju u obilasku njihovih malinjaka......bice i slika u odgovarajucim temama uskoro.........
 
Obilazio kukuruz koji sam prskao pre 4 dana i zadovoljan sam korov se suši odlično ,onda obilazio i pasulj sutra ga treba špartati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh