Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prvo isao na pijaci po jagnje i prase jer mi je zavetina(seoska slava) u nedelju.Pa zatim gledao Clas merkator kombajn u Poljani, onda zalivao bastu i sad nemam snage vise.pasce rucak pa dremka pa opet prskanje zita.
 
Radnja a slabo prometa pa da ne sedim dokon, ofarbao jedna vrata koja treba da se ugrade u potkrovlje.
 
Fala bogu da jos ima ovih auto otpada,jedva nadjoh delove za mazgu.Ceo dan jurio delove i sebi dao jedno sat vremena oduska u Smederevu,neznam sta je ono danas bilo da li se neki akvarijum razbio pa onolko riba po gradu.
 
Jutros oprskao 10jut kukuruza drugi put posle išao po delove za kombajn i popodne sklopili ceo menjač i isprobali ga.Ubacuje ko u puter.Sad komp i odmor....
 
I ja i još desetak kolega povrtara danas nastavili sadnju crvene paprike. Lepo to ide, zemlja mekana, rasad osrednji, a sunce nas malo više tera na vodu, al` izdržaćemo. Kada se sadnja završi, to je pola posla oko paprike. Tako izgleda najkraći raport iz pomoravlja.
 
danas malo resio da odspavam, i tako i uradio, ustao sam malopre. Sad kafica i forum, posle malo ucenje, i idem na fudbal posle pitaj boga koliko vremena.....
 
Danas mi bili majstori, postavljali stope za supu, mi istovarali detelinu i sapurine, a popodne me Laza iz Agrije prijatno iznenadio:
zjb8u1.jpg
 
prekjuce i danas menjao dihtungt glave na sprinteru 313 cdi boze komplikovaniji motor u zivotu nisam radio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh