Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neka je sa srećom i junak živ i zdrav!::vino::

Danas sam ispravio i ojačao gredu na krovu, naprsla na samom čvoru. Još da napravim nova vrata za tavan pa u dalje radne pobede.
 
Morao sam danas jednu parcelu spartati..

img1653.jpg


img1651.jpg
 
Neka je bebac ziv i zdrav i vi zajedno sa njim.:ppozdrav:

Isao po robu za radnju, kasnije kalkulacija i sve ostalo sto se papirologije tice.
 
Poslednja izmena:
Gregorije čestitke i od mene.
Danas do podne popravljo neku staru alpinu kosačicu a posle nekog ursusa ispali čepovi od vode.
 
sastavio ostatak limarije na beraču i onda kada sam došao kući prvo morao da izvučem presu iz šupe pa ubacim berač pa opet vratim presu nazad da bih je mogao istjerivati po potrebi , da ne napominjem koliko sam krša morao da raspremim

gregorije neka je živo i zdravo , kosa je već za šišanja :haha: tako su i svo troje moje djece bili ''čupavci'' kao novorođenčad
 
Čestitke, neka ti je živ i zdrav, neka ga Bog vidi, i njega i svu ostalu decu ! Mi danas završili razvlačenje sistema KPK pa sutra juriš na sadnju. Skupilo se pomagača kod mnogih, pa će sutra da padne dobar posao oko sadnje. A i vreme će izgleda, da posluži !
 
Gospodo draga,svi postovi vezani za cestitke su prebaceni u rodjendanske cestitke.
Ko hoce moze tamo da cestita.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh