Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Lala

Ja videh danas da fali sejalica na sajmu, odmah mi je proslo kroz glavu da si je konacno dobio.. Nek je sa srecom! :D

Ja danas kulirao malo na sajmu obisao i zagledao ono sto u utorak nisam stigao i vozio po sajmu onog 577 sto su se svi sprdali da je restyling. Najveca razlika u odnosu na redovan sivo/crveni je menjac koji je potpuno sinhronizovan i rasporedn brzina je konacno onakav kakav bi trebao biti. :)))
 
@Bubu
Imam tako neki osecaj,da ti kad vidis te imt 577 traktore,da ti u momentu propisas firnajz,jel to istina?

:))
 
Evo vraćam se sa slave od rođene tetke iz Novog Sela, ona slavi Svetog Jovana Bogoslova, a sutra kod rođenih ujaka na Mladog Nikolu. A da vidite da dvorištem šparta naših 20-oro dece i to uzrasta od jedne do pet godina. Braća i sestre rodili, i ja sa njima svojih petoro, pa samo bruji pesma i galama. I neka Bog da u svakom dvorištu ove zemlje po neku dečiju pesmu. Neka nas ima kao nekad. Jedino po deci možemo da se merimo. I vreme, i status, i novac. A napismo se k`o mečke. I ako ! Vredelo je!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh