Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Opet danas u putnoj sekcuji, raskresivanje rastinja pored puta pa posle nasip jer taj put vodi do malinjaka, gde god se okrenem grmi, seva i pada kiša samo kod mene ništa ko za inat, e malo pre je počela pa onda beži kući na odmor i na forum.
 
kod prijatelja rusili supu...

2m7xmwi.jpg
 
Danas?Nista ,pijacan dan pa bio malo do sentra sela na koju kaficu posle setao psa po njivama i ujedno obisao njive da vidim u kojoj su situaciji,posle rucak i odmarao.Pa i mi seljaci imamo dusu.
 
Danas dobar deo dana bio na slavi kod suraka, sad forum malo, i na knjigu....
 
Upravo zavrsio secenje i serviranje prasetine i jagnjetine na slavskoj trpezi.Ko je ublizini ako hoce svratite.Sretna slava svima koji slave i koji idu na slave.
 
Isao da se sisam,sada dosao i krenuo u kupatilo KADA NEMA VODE.Sada zeljno iscekujem da stigne jel me dlake pojedose.. -.-
 
Kosio travu oko kuce i isao malo jutros u ,,Kucu Mira" :D
Sad jos da nahranim stoku i onda odmaranje... :ppozdrav:
 
Jutros istovario vestak iz kamiona , pa oterao kod vulkanizera , odveo dete u skolu i svatio da kupim hidrol za kamion i nove okvire pa isao da isprskam 2 h kukuruza usluzno pa po kamion pa na moravu , tamo cekao sat vremena da dodje preduzimac da izabere frakciju , i kad udjem u selo poce kisa dok sam stigo na plac provala oblaka , krenem kipati nema dovoljno ulja , okrenem ga iskipam na stranu i krenem 5m i zaglavise .....
I kad sam stigo kuci zena me lepo skinula pred ulaznim vratima i oterala u kupatilo
 
jutros otišao i izvukao one bušotine i njihov pribor pošto su konačno završile posao
onda kupio jednu kosačicu sa 4 diska IMT i prodao je u roku od sat vremena i tu malo osvježio novčani fond
pa onda u čast ove dvije stavke kupio jedno prase i ispekao da ga razbucamo , evo očekujem goste
 
Mnogo je lepo kad padne ovako dobra kiša kao danas kod nas al je jako loše kad budala kao ja zaboravi da zatvori prozore na kolima. A kiša nije bila obična nego prava provala oblaka tako da su mi kola puna vode i trebaće nedelju dana jakog sunca da se sve osuši.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh