Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prvo jutros imao intervenciju na vodovodu , pa isao na stovariste doneo armaturu , pa kod kuma na 6mesecni pomen pa zavrsio dan sa presejavanjem kukuruza u nekoj vukojebini
 
bio na sajmu, al ja sam nasao francuza i pocerinu na sajmu - cudo jedno kako moze da se nadju ljudi na sajmu ako nose mobilne
 
toliko sam bio ljut kada sam vidio u kakvom mi je stanju auto prikolica koju je šurak bukvalno samljeo jer mu je pukla kuka na autu pa puna prikolica sletila u kanal da sam zaboravio šta sam danas radio
 
Do sad spavao, danas ceo dan bekrijao sa drugarima, jedam drugar putuje za nemačku pa da zalijemo, udarili po rakiji, na kraju sam posustao i zbrisao na spavanje....
 
koji šurak je sad u pitanju?
Danas (tj. juče)mi bio u poseti jedan naš poznat član u crnom BMW-u traži mačvanku da se ženi...jedva sam ga odvratio :nono:

Hahahahhah sto mi ovo zvuci poznato?? :D pre bih rekao da je teget boja auta..

Dan je lepo poceo presecanjem prethodnog mamurluka odlaskom u Sabac radi, jel, zalbe na odbijen zahtev za podsticaj za krave. Posle toga odlazak kod jednog naseg poznatog, prijateljski nastrojenog clana sa kojim smo moj otac i ja razgledali neko korisno gvozdje za trgovinu i macvanke spremne za udaju! :osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh