Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
gospon moderator da si išao u futog u školu valjda bi te naučili di je a možda nešto usput i o poljoprivredi , ja sam tamo išao u školu a oženio sam se iz novog sada pa znam šta je i između. a između osijeka i sarvaša je nemetin
 
Ni ja neznam...
danasnji dan je da se sto pre zaboravi,do podneva sam se macio i treznio od sinocneg banketa,pa oko 12 otisao da maknem 2kj semenske deteline,pa u 3 sahrana decka '79...rak ga odneo dok si kazao keks...strasno...
u nasem selu,svaka 2. smrt je od raka...s'cime su nas prafemisali '99,mamu im njinu...
 
Ko rano rani o glavu mu se obilo .
U podne sam skoknuo do rabrova kupio ulje za kamion i sa kolegom obisao jednu njivetinu koju cemo jos malo da ovrsemo pa posle malo prskanja totalom oko kuce , garaze baste itd
 
Ja danas isao poslom do grada 2 puta,pa malo odmorio,i posle u polje da istanjiram nekih 60 ari strnista,pa da sacekam da krene trava i kropljenje cuvenim totalom.A sad odoh u komsiluk da se raspitam za mog malog komsiju koji je juce popodne pao sa topogana u dvoristu,i jadnicak udari glavom o zemlju i pukne mu kost na slepocnici,ali nije imao spoljno krvarenje vec unutrasnje,i doktor koji ga je primio u kraljevackoj bolnici nije mu snimao glavu vec rekao "nije to nista samo mali potres mozga i da ostane na odeljenju" posle 4 sata lezanja pao je u komu i prebacen je za Kragujeveac,tamo su ga i operisali,operacija trajala 3 sata,i moj mali drugar je jos u komi i ne mogu da predvide kad ce da se probudi iz kome.Kakvo je nase zdravstvo,dete je moglo da izgubi zivot zbog nemarnog lekara,pa ja bih ga zadavio golim rukama.Mozda sam otisao malo u off,ali eto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh