Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Montoya@ nije nista ozbiljno?
 
Trenutno pravim jednu kutiju za kombajn u koju cu si postavit svjetlo za kabinu prekidaće od svjetala radnih i neki ventilator da malo ladi !
 
Ja danas zavrsio sa farbanjem mog Olt pluga Posavca,i sastavio ga,jer sam ga rastavio bio u najsitnije delove kako bi sve lepo ocistio i ofarbao,posle toga isao u bolnicu u neku posetu,kad sam se vratio uskupio alat i sad odmor do preksutra.Sutra praznik pa mora da se odmara,Srecna Slava svima koji slave sutrasnji praznik Preobrazenje.:ppozdrav:
 
Evo slika mog današnjeg rada ...
54wqpv.jpg

Dole cemo izbušit rupe za zvućnike gore napravit za prekidaće od radnih svjetala i ostalih cica boca..
 
Jutros u komunu pa pranje delova,majstorisanje a popodne na krštenje sestrinog sina.Bilo je veselo i pakleno vruće,sreća pa hladnjača ispravna i dobro hladi.
 
Jutros složio ćumuranu, po podne išao u Čačak pa u Bečanj pogađao neki posao, sad stigao kući i pripremam se za sutrašnje bekrijanje....
 
Ja juce dobio otkaz , a danas sam trebao da idem u postu da podignem otkazno pismo.
 
Nisu valjda, Dragane, otkazi u Švici isti kao i kod nas ? A ja danas pored kazana od podne. Bilo je podnošljivo, nego spora mi ova burazerova mašina pa isterao samo pet kazana meke rakije. Sutra se mislim da pečem zbog praznika, ali ako burazer insistira, onda moram.
 
FruitBoy, verovatno će ti teško pasti otići na slavu :osmeh:

Dragan82, što si dobio otkaz? koji je razlog? jel do tebe ili?
 
Pa zadnjih 14 meseci sam radio po ugovoru preko agencije. znaci nisam imao fiksni ugovor( sve je manje fiksnih ugovora). fabrika mi broje 8 000radnika a zove se BOBST (svedski gigant u masinama za pakovane ambalaze). jednostavno nemaju dovoljno posla i onda izbacuju radnike koji nemaju fiksni ugovor kod njih.
 
Cijeli dan se radilo kosila se detelina, izum se dorađivo skido noževe sa beraća dole što ćiste kada se namota kukuružnjaka na valjke, odvezo prikolicu stajnjaka, sređivo instalaciju na rakovici i sada sjeo za komp i proletio dan !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh