Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@savoris
Pa za to trebaju simpaticniji ljudi,a ne kao ti...da se musterije uplase!
:haha::haha:
 
pokosio 8 jutara djeteline pa kad prži nek se onda makar djetelina suši i pripreme za sutra za siliranje
 
@savoris
Pa za to trebaju simpaticniji ljudi,a ne kao ti...da se musterije uplase!
:haha::haha:
šta o'š , opet sam ljepši od tebe , tvojoj ljubomoti nemogu pomoći :haha:

nego ja danas otišao u šumu da provjerim situaciju i svukao jednu turu drva ,onda pokosio voćnjak samohodnom i njivu rotacionom , i još svašta nešto sam radio
 
danas bik slomi prednju nogu, nasli jedva nekog mesara, nekako ga natovarili 550 kg, racunao 1.7 e po kg, nije bas dobro ali sta sad ... ne daj boze da je bilo nocas to mogao bi do jutra crci
 
Danas ceo dan odmor i spavanje,nedelja je pa kazu to je blag dan i dan za odmor,pa to postujem.Moj mali drugar je bolje,a svakog dana po dva puta mu snimaju njegovu malecnu glavicu,i danas su ustanovili da ima neku malu mrlju,bar se tako vidi na snimku,i sad razmatraju da li ce mu ponovo otvarati njegovu malu glavu,i dalje molimo Boga da to sve bude kako treba,ali ne sumnjamo u te doktore,nisu oni kao sto je bio ovaj u nasoj bolnici.Ne daj Boze nikome ovako nesto,kao sto se desilo mom malom drugu i komsiji jer sekunde su odlucivale da li ce ziveti ili ne,ali ako ima Boga bice valjda sve u redu.
 
Posto se nisam javljao nekoliko dana evo redosleda rada....Prvo ponovno podrivanje repista,zatim pecenje rakije,pa onda vikend slavlje prase na raznju i danas zalivanje i prskanje baste.
 
Ja zaboravio da izvestim one koji su davali podrsku mom maleckom drugu,koji se borio za zivot.Sada je sve u redu,premestili su ga veceras na odeljenje,majka je sa njim,nece ga valjda dugo drzati na odeljenju,uskoro ce ga pustiti kuci,jer se sve odvija kako treba,i tako mali a tako jak.Izborio se za svoj zivot,i pretrpeo je nesto najgore,a jadnicak ne zna sta ga je snaslo,ali sad kad je dobro,sve je lako.Sutra ako stignem palim za KG,da ga vidim,posto je na odeljenju i moze da se poseti.Jos jednom hvala svima na podrsci,i samo da su deca ziva i zdrava,a za sve ostalo ce se svi snaci.:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh