Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Palio komban,on neće ni da bekne.Skinuo alnaser kao ono iznenađenje,crkao rotor.Otišao po nov,sklopili,upalili i zakačili heder,sutra u vršaj deteline.
 
danas malo duže odspavao , pa otišao da pogledam neki posao gore na termoelektrani da uradim , dogovorio posao , preradio jednu kašiku za bagerčića i taj posao , dovezao bager iz šume i odvezao na radilište , spustili ga u neki bazen gdje čistim neke taložnike
sutra radim to pa ako budem mogao uslikat ću da vidite koja perverzija od posla :haha:
 
dole gdje su odžaci , čistim neke bazene što služe za neku preradu vode i na dnu je mulj i blato dubine oko 1,5m
 
više dana , zavisno od tempa rada pošto radim u saradnji sa još 2 mašine i svi smo zavisni jedni od drugih , ide sistem sakupljanje-pretovar-utovar-odvoz tako da je malo komplikovano
 
Ja danas pokupio neki korov u jednoj njivi sto sam pokosio pre nedelju dana,a popodne rastavio OLT plug,pripremam ga za farbanje,ostalo mi jos nesto malo da ocistim na njemu,i sutra ako bog da farbanje.:ppozdrav:
 
danas cijeli dan sam radio na čišćenju ovoga bazena , nemam pojma koliko je kamiona blata bilo ali ovaj OKac je neprekidno tovario

image128pl.jpg


a evo i moga zmaja u blatu do guše , znači sada moja mašina stoji u blatu sa maksimalno podignutim stabilizatorima i opet je blato skoro došlo do vijenca pa sam morao stati da ovaj malo smanji nivo i da idem dalje rušiti blato koje je bilo otprilike 2 metra dubine , realna visina taloga se može vidjeti na lijevoj strani slike , vidi se linija do koje je visine bio talog
moj posao je bio da sve ovo prebacim u ovaj dio bazena odakle je kupio veliki bager jer se on nije mogao kretati pošto je bio na uzdignutoj rampi
image127p.jpg



a ovaj je ubačen preko zida pomoću rampe da sakuplja ovaj veliki bazen , takodje je za njim ubačena i velika žaba da tovari kamion preko zida
image129lc.jpg


ja sam danas skoro završio ovaj bazen u kojem sam bio , ima sutra malo da sakupim još pošto imaju neke cijevi na dnu pa će do sutra da se te ocijedi
onda me prebacuju u drugi bazen , u njemu ima malo manje blata i ja mislim da bi sutra trebali završiti i njega ako ne bude kakvih komplikacija
 
Danas malo kasnije ustao odprilike oko pola deset posto smo sinoc popadali od sljiva pa ponovo posle dorucka poskupljao sljive i izvukao ih sam a svaka dzaka po 55-60 kg i moro ih sve sam utovarit i istovarit u dvoriste pa onda popio :ppozdrav: i kasnije imao neke goste posle njih zaklao janje od 65 kg za sutrasnji bratov rodjendan i pekao sve do sada!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh