Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
danas tekuce stvari, posle pokosio 1 ha i na kraju u komsiluku otelili jednu kravu
 
Doterao kukuruz, mlevenje .i pravljenje koncen. danas nema servisa zakazano tek za cetvrtak i ne bilo ..ko dve sestre , prelepe// e da jedna ostane o druga nek ide svojim poslom , lako cu da se izborim sa jednom ,, mozda se i pogodimo ha ha
 
Ja danas radio drzac menjaca na Golfu II,i pripremao plugove za farbanje,obrusio sam ih skroz,sve ocistio detaljno,a sutra cu da ih ospricam,ne mogu vise danas,ubi me vrucina.
 
Danas se ubio radeci doktor ne da bolovanje. Do 11 u radionici a posle tamanio zecove nekih 16 komada nesto naruceno nesto u friz. Sad zasluzen odmor. :ppozdrav:
 
cijeli dan ponovo u bazenu sa blatom , konačno ga očistili , neplanski smo ostali dugo jer nam druga firma nije uklonila neke cijevi pa smo ih mi morao vaditi i čupati
evo vadi nešto kao ceradu što je vjerovatno bilo da bazen ne pušta van , ova lešina je teška negdje oko 3 tone
image130iq.jpg


onda i zvjerka od mašine ide van
image131.jpg


image132b.jpg


i majstor sa druge mašine se smije potezu koji radimo :haha:
image133b.jpg
 
Имао сам напоран дан, ишао у планину по дрва, повучем једну већу (око 1 м3) кладу што ми је остала од прошле године и таман кад сам је довукао до трактора она се одкотрља у поток и за мало ми преврну трактор. Само сам је откачио и отишао баксуз дрво не товарим.
 
Danas ujutru rano isli u sumu da cekicujemo drva za sjecu pa zatim kada smo dosli sa cekicanja bio rucak jeer moj brat koji se operisao pece janje pa rucali i imali goste a nakon gostiju rasklopio Husqvarnu 268 i Husqvarnu 357 da ih ocistim za sumu koja ce uskoro a u sred posla mi jave da moram otic da poslepam rodjaka sa MF-om 355 upao u jednu baru koja je zailia toliko je upao da mu je blato uslo u kabinu islepao ga i onda natovario sa njim i njegovim radnicima prikolicu drva i sada dosao kuci!!!
 
Evo ističu poslednji litri meke rakije, navalio sam večeras da radim, danas nije bilo za kod kazana, ne pije ti se rakija, a izgoreše ti oči. Umesto da ovo bude praznik, meni palo kao muka zbog vrućine.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh