Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tako je Vojvođanine,ni na koga se ne možeš osloniti sem na samog sebe,najsigurnije u današnje vreme.
 
danas isao u mlin doterao mekinje za krave, potom u grad rvanje sa racunima i adminstracijom, na kraju pretresao malo prikolicu sto sam kupio, podmazao i pustio u rad, sutra u akciju
 
SASTAVIO berač :osmeh: konačno sam se usudio da ga zavrtim kardanom , za divno čudo nije se raspao
:haha:
znači samo ostalo da se osuši malo jer sam sve ponovo ofarbao ''drugom rukom'' i onda da se prikače oni crni limovi koji su na sušenju , više mi je berača preko glave :sjasi:

u medjuvremenu ''bacio'' turu drva i večeras bio na folkloru

eto recite jeli dovoljno ? ako nije oblačim kombinezon i odma' izlazim napolje da domirim :ppozdrav:
 
Evo, ja u sitne sate stigao iz kafane. A najgore je što je bila čitavih 110 kilometara od kuće. Šalim se naravno, bilo je super druženje i pozdrav ide prijateljima koji su sedeli za stolom, kao i osoblju Kolibe Grza na putu Paraćin - Zaječar. Teme razgovora se tiču poljoprivrede i obaveštajnog rada, tek toliko da ne bude off.
 
danas su mi stavili gips na nogu (koleno ) nema mrdanja 8 nedelja.................:(
 
DAnas sam progledao a predhodnih dana sam, vario bez maske i oci su me bolljele da nisam mogao da gledam na srecu sada je sve to proslo i ovih dan odmaram!!
 
Izaso sa curom na televiziju!!! Salim se, gostovali u jutarnjem programu TV Bor...
 
Radnja malo u njoj posla, podelio pilice, primio robu i na kraju kalkulaciju cena za tu robu, sada malo komp.
 
kupio sojinu slamu ... za bikove
6thd7r.jpg
 
ja sam danas imao tako ludu situaciju , bože sačuvaj

dogovorim se da idem neka drva da dovučem uslužno i da se nadjemo na jednoj benzinskoj , ja kada sam došao u autu čovjek i žena koji su me čekali se svadjaju , ali ne malo , nego STRAŠNO
a da bude još luđa situacija , žena udara čovjeka po glavi :haha: a ovaj ništa :haha: ajoj kako sam se lijepo izsmijao , umalo nisam ispao iz traktora , žena mu zalupi vrata i ode nazad kući pješke
a ja neznam šta ću , kažem mu da prvo sredite bračne odnose pa da onda mislite o drvima , okrenem se i vratim kući prazan

luđu situaciju odavno nisam vidio :haha:
radio sam danas svašta nešto ali ovo što sam ispričao je najbitnije :haha:
 
jutrosu gradu placao racune, posle napravio malo rasporeda u dvoristu da moze da se prodje i onda tovario i vozio stajsko, izvuceno 6 prikolica za pocetak :ppozdrav:
 
Danas sredjivao staju,pustao mesaonu u pogon,obiso vinograd i ubrao malo grozdja da se osladimo,i onda doslo vreme za posao,svakodnevica.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh