Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas imao duel malog čekića i malog prsta i prst izvukao deblji kraj,sada brojim zvezde
 
Radio soju usluzno 2 puta zagusio kombajn u zelju ruke sam prokrvario do lakata cupajuci tu odvratnu biljku posle drugog puta digao heder i napustio gazda neka cupa zelje pa cemo zavrsiti posao...
 
Savo, tek onda bi video celu hemisferu a možda ne bi bilo ni prsta,poprilično stručno sam to odradio
 
Posetio prezentaciju AS hibrida u Stublu, bratskom selu preko Morave, gde sam bio pozvan, saslušao mišljenja agroinženjera, zajedno premerili vlažnost hibrida od FAO 300 DO 700, družili se i pričali mi iz nekoliko sela. Još jednom se zahvaljujem na pozivu i pozdravljam organizatore, prezentere i goste.
 
Danas u sumi dovukli dvije ture drva pa sad malo odmaram pa do da to istovarim i da olperem traktor posto je uzasno prljav od prasine a i ja sam jos gori!
 
Ja danas strugao drva,i pritekao u pomoc vatrogascima koji su gasili sumu koja se zapalila,iznad nasih kuca.
 
Isao jutros po robu u mesaonu, kalkulacija cena, istovar pa onda na farbanje ograde do komsije. Od mene danas dosta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh