Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sa starijim sinom ubirao papriku, oko 100 kg i razvezao kupcima "po kućama", što se ono kaže. Brate levak, ako ovo čitaš, nisam ni tebe zaboravio, u planu si za polovinu iduće nedelje.
 
malo uključio da se meša u silosu žito da mogu da ubacim tablete za žiška
 
Данас припреме клинцима за школу,поподне клао јаре и однео на печење.Сутра ћемо да се "мажемо по глави".
 
Ja bio do podne u Tuzli kod sestre, pa posle mi komsija obrao kukuruz (0.3ha, puna prikolica od 5.4m3, pa molim ako neko može da procijeni koliko tu kg ima nek mi javi na pp?), spremio mjesta za drva, sutra mi stiže 10m3 bukovine i primpremio motorke, malu za male klade i veliku za velike, pošto je velika teška 12kg i lomi ledja samo tako. Sutra će da bude bas tezak dan.
 
Ma ne brini nece ti nista bit ja radio dva dana za redom po citav dan od 7 ujutru uvece do 8 sa motorkom teskom 11 kg i opet mi ledja nisu otpala i to jedan dan sam obaro drva citav dan!!
 
Sa starijim sinom ubirao papriku, oko 100 kg i razvezao kupcima "po kućama", što se ono kaže. Brate levak, ako ovo čitaš, nisam ni tebe zaboravio, u planu si za polovinu iduće nedelje.

Levak je banovan, jes cuo te jade??

Danas pravili silazu clanu @mirkokopaonik, 11 prikolica iseckano, prevuceno, istovareno, izgazeno sve po JUS-u, pa onda sve naredno...
 
Levak je banovan, jes cuo te jade??

Danas pravili silazu clanu @mirkokopaonik, 11 prikolica iseckano, prevuceno, istovareno, izgazeno sve po JUS-u, pa onda sve naredno...

Neka vam je taj rad sa srećom, a vidim da je banovan pa sam zato i javno podsetio "legendu koja hoda, eruditu i kosmopolitu", brata Dragana i njegovu gospođu, da ih nisam zaboravio za svoje obećanje.
 
Popravljao neki demolirani hidrofor(razbio ga mraz)Nadam se uspesno,tako da i danas radno.Veceras na poso do 6 ujutru.
@Zokidrum polako vrucine cu velike druze.:ppozdrav:
 
danas odoh na slavu preko Kopaonika sa druge strane planine biće žestoko
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh