Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja gledam ovu Serenu Vilijams i nikako ne mogu da se nagledam . Devojka stvarno izgleda prelepo. Da ne kazete da sam neki cicija evo resio sam da je podelim s vama.




Erotika je zabranjena na forumu!
 
Poslednja izmena od urednika:
ja sam juce udario sa setvospremacem nekih 50kj i danas 30kj..sutra opet...
 
ala smo zauzeti pa nema ni jedne reci sta smo radili .. bas interesantno ... danas kupovao lekove za farmu , ne sme da ponestane . sto sta i svasta ..ode kinta ali me nije zao kad ne mogu bez oxitocina , antibiotika ,, i itd...
 
Poslednja izmena:
Danas bacanje vestackog djubriva u oranje i priprema zemlje za setvu kukuruza. Veci deo obavljen.



scaled.php






scaled.php
 
Ja danas bio na kurs za AUTOCAD , a predvece uradio neku trgovinu , neki prevoz. Al su masine bile za svaku pohvalu.


34g6g5t.jpg
 
Katastrofa komšija mi se požalio da mu trokira fergo a nosio je boš pumpu na tariranje ja prvo što sam posumnjao bili su prljavi filteri međutim kad je sve promenjeno ono isto posle raznih kombinacija pitam ga kad je očistio vazdušni filter a on kaže (neverovatno) nije nikad a ima ga već treću godinu kad sam skinuo taložnik a unutra nema ulja već samo zemlja do malopre sam odbijao zemlju sa čekićem i nekim velikim šrafcigerom sito je morao da baci pa sam ga poslao da kupi novo sreća neradi puno inače bi jadan traktor davno crko njegovo opravdanje je da nije znao da se to treba češće čistiti nije imao ranije traktor. Svašta novopečeni traktorista na kraju komentar je bio nepričaj nikom a jok neću.
 
tovario cisterne pa isao po gorivo, doneo sav Evrodizel ostalo jos nesto D2 da se donese al njega nije bilo
 
Plevio duvan i paradajz posejao rotkvice , pripremao leje za okruglu(paradajz)papriku sad malo komp uz pivo i odmor.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh