Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kolega jel vi reklamirate dotičnu firmu za procenat, te Formax ovo te Formax ono...
 
bacali ureju za kukuruz i prelazili ... ostalo jos malo za sutra da se predje i onda pauza do setve :osmeh:
1zpjkoz.jpg

5cxeu.jpg
 
@Danger ne znam stvarno nista o autu za slike,ako daju akciju najmusaviji auto posle topljenja snega opet cu ucestvovati,komsinica je skinula cizmice i jos cekam da obuce sorcic pa da idem na sisanje opet.
Danas se izmedju ostalog i ovo radilo.
24032012442.jpg

24032012443.jpg
 
Kolega jel vi reklamirate dotičnu firmu za procenat, te Formax ovo te Formax ono...

Pa ne mogu da kazem da sam bio u PTT-u kad nisam. Tamo pazarim ribolovacku opremu i nema potrebe da ih reklamiram posto oni imaju svoj komercijalni forum:http://yu-hung.com/forum/index.php, ciji sam ja aktivni clan. Ako ne volite pecanje dragi kolega ni ne znate sta propustate u zivotu.:osmeh:
 
juce sam poceo da idem na casove AUTOCAD-a . Pa cu naredne 4 nedelje ici svaki dan od ujutru do uvece. Isao sam pre dve godine na iste casove i tada sam zavrsio taj kurs za 2D, a sad ucim za 3D i stime bi kompletirao gradivo iz ove materije. Zasto vam ovo pise? Danas na kafe pauzi ja sambio jedini stranac , a nije samo to vec jedini iz radnicke klase. Svi ostali su bivsi direktori , gazde , sefovi itd. I naravno svi ostali bez posla. Dok pre dve godine nije bila takva situacija.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh