Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas se obučem u čisto i tako mora ostati do skidanja pred spavanje.
 
Danas Veliki Petak , pa ovde u CH nista ne radi. Sedim u stanu i dosadjujem se.
 
dosao iz NS, i odma na sredjivanje dvorista ... vadio lovor visnje i patos starog kokosinjca
i6mbtg.jpg
 
Danas bio u gostima kod jednog uvazenog moderatora-bas smo se lepo izdivanili a kasnije zavrsio spremanje za ovu godinu pa pranje masine i izdiuvavanje i podmazivanje ,evo i slikica :
pranje.jpg
 
Jel velika subota radna ?
Danas smo sejali ide,probao i znam,sutra po drva pa opet setva kod ujaka,moram i popodne napraviti zagrtace tj dopravke da bolje zagrce masina ja zadovoljan.
 
Od 7:30 do 12h sam čekao u trezoru da predam dopunu u gazdinstvo,a od 13h do 19h sam čekao u redu za naftu.Veoma zanimljiv dan.
 
Jutros rano razbacao drugu prihranu za psenicu, iznervirao se jel izgleda svi kumanacki misevci se slade mojim zitom. Posle smirivao zivce dok sam sejao kukuruz. I sad kisa lepo pada sve to zaliva ...fin dan :)
 
Crni,aj što ne spavaš ti,ali zašto ne daš i baki?!Farbaju se uskršnja jaja,ja slavim dva Uskrsa :)!
 
Ove godine će na uskršnjem jelovniku bit i janjetine.




Jutros uredio dva komada, pa onda malo strke daj ovo, ono, gemišt, opet ovo, ono, pa gemišt... i evo ga kraj dana. :osmeh:
 
Danas Uskrs slavimo,goste na ručak pozivamo,jaja tucamo i da se lepo družimo :ppozdrav:,hladno je,:kisa: i nećemo nigde da idemo!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh