Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ponovo zaginuo od posla u radnji. Obavio dve nabavke robe i formirao cene, plus redovan posao.
 
Jutros podrljao neke livade gde ima mnogo krticnjaka pa otisao u Plaza-centar i bio do malopre.
Ko je planirao ovih dana da ide kroz Kragujevac neka ga zaobidje u velikom luku jel je guzva OGROMNA.
 
Pre podne bio u sudu da overim ugovore za novokupljenu zemlju,popodne orao usluzno bastu u komsiluku i rasturao reduktor od tarupa.
 
Rasuli smo mineralno djubrivo , mrak nas uhvatio ostalo jos 6kj i onda moze da se priprema za setvu. Mogla bi neka kisa!!!
 
Moji divni roditelji su me opet iznenadili,taman mi jutros jave da ne dolazim kuci za vikend sad mi opet javili da se ipak napravila radna lista sa toliko poslova da bez mene ne moze. :osmeh:
Inace danas na faxu od 8-18.
 
Ma nije njemu tesko da radi,voli on to nego jutro pocinje u 9 i radi do jedno 7-8,onda ide sat pranje i pirkanje,dok malo jedem vreme za izlazak i dodjem kuci oko pola 4,do 5 kako kad i kad da se naspavam ... izdrzim tako 2-3 dana,al vise ne mogu ...
 
Juce sam prvo isao preko omladinske zadruge da zaradim koju kintu bila akcija da se nadje najzatrpaniji auto snegom ovo je bio moj kandidat.
09022012378.jpg

Pa kasnije isli na sisanje drugar i ja po ovoj 'ladnoci. :osmeh:
09022012054.jpg

pitanje za studenta,dal se ovaj sa prve slike odkravio i dal je ova sa druge slike skinula cizmice.........
 
Ispratio bracnu drugaricu i mladju ceru u Vrnjacku Banju i onda pravac Formax. One trose novce u banji, a ja u prodavnici ribolovacke opreme. Dok sam bio u gradu starija cera me menjala u radnji. Hvala joj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh