Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kuva se corba danas,bice I pica i veselja,ko je u prolazu neka navrati!
 
danas oko stoke ,kupio prekrupac i namontitao ga pa komsiji orezao par vockica i to je to za danas.......
 
Danas bilo zestoko u radnji, ubio sam se od posla. Sutra ujutro treba da sam u mesaoni posle 9 sati, a moram i u Petrovac. Srecom o jednom trosku obavicu dva posla.
 
Ja danas prosetao sa kolegom koji kupuje traktore za BiH . Pogledali smo neki Davidbrovn .


29on4mu.jpg
2r4tser.jpg


Kaze moj kolega da bi on u BiH mnogo dobro mogao da proda ovakav traktor. Ali vraga , baba nece da ga proda ispod 3500, a pri tom nema ni saobracajnu.
 
Ima tih starih Db traktora ovdje, koriste ih ljudi, samo pojma nemam kako se snadju za dijelove. Danas zavrsili sadnju krompira i luka, pravili neke rasadnike za paradajz, papriku i krastavce, sve za kućne potrebe (jedemo strašno mnogo povrća). Zavrsio i farbanje spremača i sklopio ga, biće posle slika. Ja i otac se omišljamo da krenemo u spremanje zemljišta za kukuruz, nikako da se odlučimo šta da radimo.
 
Sredjivao vocnjak i u povratku svratio da izmerim temperaturu zemlje na dubini od 8cm 13,2 celzijusa.Nemogu da verujem ici cu ujutro da vidim koja je razlika.
fa8qwo.jpg
 
Ja sam danas udario sa drljacom nekih 45kj...sutra bacamo djubrivo :D probacu kasnije da okacim i snimak...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh