Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
KishRobert je napisao(la):
taj je prdno u cabar...njegovi sogori manji od makovog zrna...samo su cutali,a oni najvecu povrsinu tamo rade...
Da nisu u kakvom dilu sas drug predsednjik?
 
Lala iz Banata je napisao(la):
dulegagic je napisao(la):
Danas sam i ja bio prisutan na Ljutovo (onaj drugi sa kacketom "poljoinfo")
A sto se tice nasih opstinara i pomoci-kao sto ce pomoci svima vama,tako ce pomoci i nama :nono:
A di vam je Farmer Boba?
Nema ga ni juce,a ni danas,verovatno je radio nesto u ataru presovao ili mozda spartao kukuruze :sta:
 
dulegagic je napisao(la):
Lala iz Banata je napisao(la):
dulegagic je napisao(la):
Danas sam i ja bio prisutan na Ljutovo (onaj drugi sa kacketom "poljoinfo")
A sto se tice nasih opstinara i pomoci-kao sto ce pomoci svima vama,tako ce pomoci i nama :nono:
A di vam je Farmer Boba?
Nema ga ni juce,a ni danas,verovatno je radio nesto u ataru presovao ili mozda spartao kukuruze :sta:
Cime, hoverkraftom?
 
Zoran Kostović je napisao(la):
Samo se vi za......te, oni sve čitaju. Ja vam cigarete u zatvor donositi neću.
U pravu je covek sto bi rek'o Djuro palica: "AJ CUTI UHAPSICE NAS NEKO" a i cigare vise nisu k'o sto su nekad bile,pa mi treba da pripazimo malko na jezik........ :haha: :haha: :haha: :D
 
IMT-550 je napisao(la):
Zoran Kostović je napisao(la):
Samo se vi za......te, oni sve čitaju. Ja vam cigarete u zatvor donositi neću.
U pravu je covek sto bi rek'o Djuro palica: "AJ CUTI UHAPSICE NAS NEKO" a i cigare vise nisu k'o sto su nekad bile,pa mi treba da pripazimo malko na jezik........ :haha: :haha: :haha: :D
Nista mi ne pisemo sto nije tacno,uostalom sve ste videli i sami...
 
KishRobert je napisao(la):
taj je prdno u cabar...njegovi sogori manji od makovog zrna...samo su cutali,a oni najvecu povrsinu tamo rade...
EEE odvale :haha: :haha: :haha:
Jel znas kako kazu,djavolu moras dati 1/3 ako mu ne das 1/3 on dodje pa uzme 1/2 a nekad i SVE,ziva istina.
 
@dulegagic
Nisam popamtio face sa onog priloga o POLJOIFO-u pa mi se učinilo da si ti neko drugi.Mislim da sam u nekoj temi to napisao. Nije bitno, pozdrav...
 
Sta citaju, meni dodje da im poklonim mobilne telefone..
Marlboro ,meko pakovanje, lokaciju naknadno javljam!
 
@ Kish robert

Imaš "Add-ons" za firefox, a zove se Download helper, i sa njim možeš da skineš sve filmove koje si odgledao sa web stranica, i to ne downloaduje posebno već je uzima iz keša gde ti je već spakovano prilikom gledanja, tako da skidanje traje manje od sekunde!
 
šandor je napisao(la):
Ludak :udri: koja kultura može da stigne ako se poseje za dva meseca tojest u augustu :sta: ovaj ne zna šta priča :haha:

Stvarno velika šteta :udri:
mozes da pocnes da spremas sa uljanu repicu i da ti stigne sledece godine :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
steta jeste velika koliko je kriv predsenik toliko su i krivi ljudi zadnji put kada je otkinula nasip namesteno je preko kurca voda se povukla svi cute niko nista negovori 3/4godine vodostaj nizak bole predsednika bole i njih a sad kada zugusti svi se sete ali malo kasno
 
:D danas spremao spartac,stavljao tkzv. zaoravace i sredio traktor,i cim se zemlja osusi idemo zaoravati kukuruz dok jos nije veliki. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh