Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
izvadio sam zub,boli me jakoooooo raannnnaaaaaaa!!! :udri: :udri: :udri: :udri:
 
Onda uzimaj antibiotik za anasteziju iz flase. Malo spoja prisloni flasu a iz flase nategni da utrne rana. A posle kad i Ti utrnes od maligana videces da ne boli.
 
bila mi drugarica celo popodne, cimali se i bilo extra... (trebali smo da vezbamo za prijemni) NISMO VEZBALI :D
 
Čekaj, šta ti pokušavaš da kažeš, nije nam jasno. :haha: :haha: :haha: Pazi samo da nije na forumu. :ppozdrav:
 
ZADNJI DAN SEMESTRA!!!!!!!!!! Otelio sam se do kraja zadnjeg predavanja! -.- Čim dovršim ovo pivce, idem da spavam! :ppozdrav:
 
acA cS prO je napisao(la):
bila mi drugarica celo popodne, cimali se i bilo extra... (trebali smo da vezbamo za prijemni) NISMO VEZBALI :D
Ko zna šta ste vi vežbali kad si tako happy ::namigivanje:: Mala šala ::namigivanje::
Inače dan proveo u nekim sitnim popravkama i sređivanju gumna.
 
Danas posecio (svinska daca) obalili tri svinje po 100-inak kila, i sve zavrsili, mast, cvarci, kavurma, ma sve je :D i vreme nas extra posluzilo :cool: :ppozdrav:
 
Danas bili majstori iz Agropanonke radili servise na Belorusima i sitnice koje su još bile potrebne.

2d7ghkw.jpg


Ovo se desi ako se ne promeni filter hidraulike na vreme.

14v348o.jpg


demfd.jpg
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
kiraj je napisao(la):
A kad je vreme za zamenu ?

Na 500 sati a ja nagurao 1.500 :D
Post je spojen: [time]1275653726[/time]
_________________________________________________
mityoo je napisao(la):
Pa valda kad više neće da diže, jer se toliko zapušilo?? :sta: ::namigivanje:: :haha: :haha:

Sad diže ko lud :haha: :haha: :haha:
@Zrenjaninac da se jedan od majstora ne zove mozda Milan ovaj sto prica na mobilnom mislim......
 
Ja sam taj filter prvi put menjao na oko 2500 sati.Nebi ga menjao ni tad, da nisam čuo da može da se papir odvoji od filtera i uleti u instalaciju hidraulika.
 
Ponovo se javljam posle tri nedelje odsusvovanja.Trenutno sam kod kuce ali samo do 17 casova i vracam se nazad u Sr. Kamenicu u IKVB.
 
bio na salasu. Jeo malo tresnje, obisao malo njive, sliko mehanizaciju (slike u temi predstavljanja clanova) i zamenio ulje na mog YTO-oa x1204 :D

2e518ya.jpg

308gqqe.jpg

moj brat menja ulje :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh