Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bio u rumi sreo se sa Savorisom, Montoyom i ako sam dobro cuo Rafom, popili po pivo ,Savo sok .
 
Do malocas bilo lepo vreme pa sam danas uspeo da poprskam malinu, iscekrkao komsiji nekih 10-ak metra drva i na kraju ogrnuo krompir, za danas puna kapa!!!! :D
 
vidi čuda i ja bio u rumi sa gore pomenutim :ppozdrav:

@galki
sok I kiselu vodu :haha:

u povratku naišao kod člana RAFa na još jedno :ppozdrav:

a onaj GAY matić nas izbjegava ::lose::
 
Bio na faksu. Imao kolokvijum na kome sam redefinisao zakone Termodinamike i Mehanike Mašina i smatram da sam svojim odgovorima značajno doprineo razvoju Nauke u celosti! :haha:
Ne očekujem da će ti nezahvalnici na ime mojih zasluga i u moju čast podići spomenik ispred faksa... Ali nadam se da će me barem udostojiti jednom šesticom! :haha:
 
Била на факултету. Имала испит. Објаснила професорима оно што не знају :haha: У повратку,објашњавала људима у превозу да промаја не убија,али да недостатак ваздуха доводи до смртног исхода :osmeh:

И сада дошла овде,да мени буду објашњене озбиљније ствари и да видим шта раде добри људи :ppozdrav:
 
Маша je napisao(la):
Била на факултету. Имала испит. Објаснила професорима оно што не знају :haha: У повратку,објашњавала људима у превозу да промаја не убија,али да недостатак ваздуха доводи до смртног исхода :osmeh:

И сада дошла овде,да мени буду објашњене озбиљније ствари и да видим шта раде добри људи :ppozdrav:

Kako bre promaja ne ubija? :sta: Misliš mi reći da su me ceo život lagali?? Pu, sunce mu kalajisano... Isto su me tako lagali da se šraf zove šraf. A onda došao na faks i tamo me profesorka ceo semestar ribala da ne govorim šraf nego zavrtanj. Čak sam morao i da pravim prezentaciju o njima! :haha: Ali neka. Ja ih volim kako god da se zvali! :haha:
 
Upravo sam ispratio kolegu @francuza. Bilo je fino druženje ali me je iznenadio u vreme muže pa sam ga možda malo zapostavio. Uglavnom je super lik...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh