Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@ KishRobert

Vi ste bas dobili vode i za izvov. Sad samo da ubedite ou dileju da je pocne izvoziti.
 
Ludak :udri: koja kultura može da stigne ako se poseje za dva meseca tojest u augustu :sta: ovaj ne zna šta priča :haha:

Stvarno velika šteta :udri:
 
A kameru usmeriti na neki avijon da se bas nevidi da je slucajno pao u vodu. I posle da ga vadite na rate malo gore pa slucajno okliznuo pa pod vodu nekoliko puta da vidis kako bi postovao vodu.
 
Smesan je ko' crtani film, sada su se i moja deca smejala dok smo gledali. Kakav demagog, ali ko nam je kriv, kazu da su politicari ogledalo naroda.
 
@KishRobert
Koliko se ja secam da je gospodin Vrebalov pre mesec i nesto izjavio da problem nije samo u Tisi, vec i u neodgovornom ponasanju pojedinaca na tom podrucju, znaci ogradio se...
Ministar je juce doneo pomoc za narodnu kuhinju u Kraljevu, pa predlazem da i vi pokrenete neku pricu"kazan za poplavljene seljake", to je aktuelno!Tako se privlaci paznja.(ili sam ja pogresno protumacila posetu)

P.S.
Dobra izjava.
 
Danas sam i ja bio prisutan na Ljutovo (onaj drugi sa kacketom "poljoinfo")
A sto se tice nasih opstinara i pomoci-kao sto ce pomoci svima vama,tako ce pomoci i nama :nono:
 
dulegagic je napisao(la):
Danas sam i ja bio prisutan na Ljutovo (onaj drugi sa kacketom "poljoinfo")
A sto se tice nasih opstinara i pomoci-kao sto ce pomoci svima vama,tako ce pomoci i nama :nono:
A di vam je Farmer Boba?
 
taj je prdno u cabar...njegovi sogori manji od makovog zrna...samo su cutali,a oni najvecu povrsinu tamo rade...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh