Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Do podne isao na liniju za mleko pokiso ko mis :kisa: ,a posle podne spremio prikolicu drva, mora se loziti cumurana ponestaje ::novac:: i opet pokisao :kisa: ::samo bes:: :haha: :haha: :haha:
 
North ARMY je napisao(la):
Polako Atila,jel nikad nisi cuo da je lovac postao plen ::namigivanje::


Maso ja cu tebi verovati i prepustiti da kazes sta je najlepsi deo za tebe i obecevam da cu savesno raditi i zalagati se. :cool:

Ako trebe iz vatre ce u vodu skociti.
 
Gledao kako kisa lije,bio glavni kuvar za danasnji rucak i malopre stigao od prijatelja ::prica:: :ppozdrav:
 
danas je bio borben dan sa opstinom....sve ce biti objavljeno na tv fox i tv jesenjin,na tv fox-u u vestima od 18:00 cu i ja pricati sa sve kacketom od poljoinfo-a!! :haha:

a farmer bob da ide u krasni sto se nije pojavio na dolmi! :zli:
 
ugrabio malo vremena kad ne pada kisa i obisao njive blizu druma, posto je sve dalje u ataru da se udavis u blatu :ppozdrav:
 
bio do grada, a djubre se ispod stale oburvalo pravac na stalu i zapusilo kanale :udri:
do malo pre odbacivao djubre :zli: :zli:
 
Jutros ispratio drugara u vojsku, pa se tu dobro napili, jedva sam vratio kola do kuce, zatim legao i :spavam: :spavam: pa sam se tek sada malo obavizao.... ::namigivanje::
 
Sad se vrnuo sa faksa... Joooj, samo da prođu još ova dva dana pa da se napokon naspavam kao čovek!! :zli: Sad malo forum, pa mali spavanjac, pa spremanje za sutrašnji kolokvijum...
Ma koga ja bre zezam?! Čim se probudim eto mene opet na forumu!!! :haha:
 
Kakav obraz ima ono govno od predsednika opstine! :zli: :zli:
ps: Kish da bude nagradjen zbog reklamiranja foruma pred milionskim auditorijumom. ::svaka cast:: :ppozdrav:
 
Nece vam pomoci u novcu :nono: vec u semenu i djubrivu... :zli: koji je on konj? Jos sme da kaze da nije bio obavesten :udri:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh