Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Probušila mi se cev kod junadi-ubacio plastično crevo sa 2 mesingane spojke
 
Bio u mlin po brasno i mekinje , djak kosta 2kg brasna ili 4kg mekinja i pekar mi odbije jos 3kg brasna po djaku :zli: :zli: za neznam sta . Znaci meni od 50kg brasna ostaje 45 vekne hleba .
 
jutros krunio kukuruz...pa posle rucka dosao veterinar da strojimo prasice,zavrsili malopre...sada malo net pa kod drugarice na rodjendan... ::namigivanje::
 
Ceo dan neke pizdarije, bolje da nisam ni ustajao. Jutros u 6 odemo komšija i ja u šumu da spremimo kamion drva, 3 prikolice izvučemo lepo, 4. prevrnemo ::lose:: ::lose:: ::lose:: Onda dodjemo kuci, sklonimo se od kiše malo, pa se vratimo sa cepačom da icepamo drva, kad djavola, icepasmo pola i okrene se drvo na cepaču i udari ga po nozi... Otekla mu noga, strašno, a nece da ide kod doktora... :udri: :udri: :udri: :udri:
 
u 7 isao u Valjevo,vozio kevu u bolnicu na pregled,a od 12 h sam na poslu u salonu do 20 h, medjusmena...sutra u 5 ujutru u kupine...
 
Poceo sa rasklapanjem starog velikog krunjaca.Ide na odpad,ali tek kad ga detaljno rastavim i povadim sta mi treba...L profili,grede,flahovi....taman materijala da se sklepa nesto novo...
 
Ja kao i Dukanac bolje da nisam ni ustajao-kad sam ušao u auto (nexia ) dao kontakt kad ono poče da se dimi,izgleda da je brava u pitanju,zvao majstora ali nije još bio,da li je imao neko sličnu pizdariju :sta:
 
Evo i od mene malo slicica,posredstvom mog komsije(na njivi)Kish Roberta :D
Sredjivao dve ogledne njive sa decom,al slike su samo sa jedne.
jpg
2cwqzhw.
2rx8u86.jpg
 
ja danas sa guza na guz :spavam:
otišao jutros kupio neku šumu za sijeći , pa odnio kaparu za presu , pa dodao na rusa još jedan hidraulični izvod pozadi i još poneka sitnica
 
Otisao jutros u bastu da berem kukuruz secerac i da secem kukuruzovinu,kad hoces...pocela sitna kisa,taman da se posere na posao :udri:
 
vukao citavu noc i dan juce iz kosjerica za arilje becejski kukuruz secerac i grasak i upoznao clana kosjerca :D
 
E,i ja bas kao i Zoran Kostovic.Zavrsio u stali,pa mislim,jel da krecem na kosenje ili na presovanje(cujem da su juce neki radili),a naoblacilo se samo sto ne padne :zli: :zli: :zli:.Sacekacu jos malo,sta mozemo.....
 
Od pet jutros u šumi, čekrkali drva, isčekrkali dve pune priklice i dosta za danas, kiša nas ubila pada od 8 jutros, pa raskaljala put, traktor nizbrdo dobija skije, uzbrdo šlajfa, nema posla tako. Sad da ručam popijem kafu pa odoh da pomognem komšiji da natovari bikove na kamion. :ppozdrav:
 
Dopodne bio poslom u Novom Sadu gdje me je član peto1 provezao gradom do željenog mjesta. Nakon toga peto1 me ugostio u svojoj kući gdje smo popili kavu i kazali koju. :ppozdrav: Peto1 zahvaljujem na usluzi i na gostoprimstvu. :cao:
 
Danas produzeno spavanje , isao kod Sudije za prekrsaje al nije tu otisla na godisnji i nece se skoro vratiti :D montira novu WC solju i vodokotlic , GEBERIT je cudo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh