Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ta sta u sremu nije veliko? :D

jel su to ganferi ili su belci,a malo jace pocrneli?
 
Danas išao u drva, nešto malo spremio i od danas sam na bolovanju... ::lose:: ::lose:: ::lose::

Sad mogu da se družim sa Peto1, mada ce on da prohoda pre mene... :ppozdrav:
 
:haha: svima nam je slican dan.Baliranje ceo dan.Meni 200 bala,usluzno1100.
Veceras jedan lik,hteo da mu presujem detelinu koju sam mu pokosio prekjuce popodne?!Ja se ubih zureci da stignem do njega iz drugog dela atara,kad ono vlaga pocela da pada a i detelina naravno,jaka.Ajd da probamo,prvih par bala oko 30-40 kg :haha: ...... skupljaj presu i kuciiiii,na veceru i hladan Jelen. :D :cao:
 
Kuca pos'o, pos'o kuca! :haha:

Salim se, ostalo je jos nesto neizbalirane slame pa se taj posao polako privodi kraju ovih dana bez velike zurbe. U slobodno vreme se sredjuje jedna Rajka 65 za prodaju... :D
 
bio u sumi pa kada sam krenuo kuci izgubim se jedva sm se okrenuo i izaso iz doline gde sam zalutao traktorom pa ni to nije bilo dovoljno prevrnem prikolicu punu drva i sve sam opet natovarim kada sam stigo kuci odem da poznjem proletnji jecam i istera me kisa :zli: sve uz klinac :udri:
 
Danas ništa.... Na bolovanju sam zbog povrede na radu. Pa se sve svodi na krevet-komp, komp-krevet i tako u krug... :D
 
Zavrsili "Slamsku ofanzivu". :D A danas mi je dan u k.... Vezujem pajvan na kemperu, puce govno i, gle cuda, razbijem se na rudu ko **greška. Krenemo sa pokrivanjem kamare, pocnem da vezujem ponjavu, i gle cuda, skliznem i roknem dole. Srecom bilo dole par bala slame pa sam se "blaze" ugruv'o.... :udri: :udri: :udri: Jebes ovaki dan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh