Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Radio malo i ovo i ono al tako mi se neda raditi.... Ko i ovo vreme što je tmurno, tako i moja vilja za rad.....
 
Posla ima uglavnom u ataru ali vreme nikako da dozvoli da se spoje 5-6 radnih dana.Evo i sad plusak a nije se osušilo ni ono što je palo pre 10-ak dana. Sve u svemu cele godine nešto uradimo na brzaka pa pauza.Kad se nemože raditi malo tv malo komp i prodje dan.
 
vala danas nista posebno,negde oko 3 ujutro je buknula trafo stanica,do malo pre nismo imali struje.
a sta se danas po ovakvom vremenu moze raditi bez struje? :D
 
namontirao jutros pumpu i dizna na 533 sto sam neki dan skinuo posle zavrsio neki proleci jecam pa malo krcio korov i tako prodje dan
 
Malo nosio novu viljusku kod strugara da izbusi neke rupe,onda sastavljao motor i poboljsavao kineske radove,pa dosli majstori da mi nameste kredenac u sobu u medjuvremenu osurio prase sa caletom i sad svih 5 u vis... :ppozdrav:
 
Nocas oko 3 krenuo za paracin isao da zamenim komsiju, nije mogao da vozi posto je zeznuo nogu, pa sam odvezao kamion cumura... Onda svratio U Jagodinu kod prijatelja, povezao mu nameštaj za vikendicu ovde, i evo me kuci.... Sad ce da padne :spavam: :spavam: :spavam: :spavam:
 
jutros odveza neke blažuljke za binu ima neki sabor folklora
pa otišao u selo po gume da namontiram na prikolicu
ondak išao do grada kupio odijelo za šurakovu svadbu
pa otišao po presu
pa je oprao i počeo rasklapati

i et' ništa više :D
 
Farmer Bob je napisao(la):
::prica:: ::vino:: ::prica:: ::vino:: rezultat:zena namirila stoku.....i....naravno,nije bas raspolozena. ::namigivanje::

Ovo je najbolje što sam danas pročitao! :haha: Samo pazi da je još više ne naljutiš inače ti ne gine lalanje sa govedima večeras! :D :ppozdrav:
 
Baš zato što te mnogo košta treba odmah da počneš sa otplatom dugova, jerbo kad ti stigne kamata na kamatu... :zli: :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh