Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rale 83 je napisao(la):
Crno vino i lepe zene su moj porok , ponekad i zaboravim da sam ozenjen , al kad dodjem kuci i vlada tisina odma mi zasmeta, volim kad dodjem kici da cujem koracice svog sina kako trckara po kuci :D
a to bez zena nemoze

To, brate! :D :D :D


Post je spojen: [time]1280352049[/time]
_________________________________________________
Ajde da usrećimo mrgude pa da prestanemo... :p
 
Farmer Bob je napisao(la):
::prica:: ::vino:: ::prica:: ::vino:: rezultat:zena namirila stoku.....i....naravno,nije bas raspolozena. ::namigivanje::
Da se nadovezem na vase komentare. :D jos sam "dodao"veceras,ja i brat bili kod jednog prijatelja,pa onda "kao"u vizitu,u centar,komsijin sin slavio 18ti rodjendan,(a tamo je i moj stariji sin),pa onda......oooooo,otkud Viiiiiiii :haha: de,sta ce te popiti i ..... dalje vec znate,evo sad sam stigao kuci,zatekao zenu za kompom,ode na spavanje i ........ ne zove me,cuti :sta: Sta ce sutra biti,cuce te u ovoj temi! Pozdrav i laku noc svima!!!
Post je spojen: [time]1280359897[/time]
_________________________________________________
Zoran Kostović je napisao(la):
Kad se meni desi situacija kao Bobu tri dana srece nemam. I mnogo me kosta da je vratim u normalu. Mislim na zenu...
Nista mi ne govori....ali......kazu:"Zena je ko'tanjiraca.....nuzno zlo u kuci!!"
 
Jel to zadnje da ti stavimo kao epitaf na nadgrobni spomenik? Ili imaš neku posebnu želju? :haha: :haha: :haha:

Srećno ujutru! ::namigivanje:: :D
 
pre podne bio sa ocem pokosio jedan plac sto imam pored reke! sada komp i igrice ONLINE!! mada sam izvadio motor da ga operem al sacekace jos koji sat. napolju je bas vrelo ne izlazi mi se!
 
Terao auto na veliki servis.Menjano ulje filteri, remenje,kojekakvi španeri,vodena pumpa i pakne na zadnjim točkovima.Ode ::novac::
 
Kosio livadu, ceo dan jurim za kosačicom po nekoj strani, takva je strana da i ovce pasu pod ručnom :zli: Sad večera, pa da popijem koje pivo sa komšijom :cool:
 
od jutros pa do 3 se zezao oko prese i bogami lijepo napredovao po tom pitanju :D
onda otišao i prenio cijeli čardak čovjeku ::novac::
pa malo krenuo kod drugara ne benzinsku i drmnuli po sok
sad malo opet oko prese i onda sve 5 u nebo

evo ga na pola puta , morao sam da ga spustimi prodjem sa druge strane da vrata dodju na pravu stranu
abcd0004pf.jpg


abcd0003z.jpg


a evo ga na novoj lokaciji
abcd0002vy.jpg


nažalost nije bilo viška ljudi pa da neko slika ili snima u pokretu ::lose::
 
Ceo dan oko traktora.... šarafao po njima a moji prskali repu protiv cerkospore.... I ja bih radije išao na prskanje ali avaj... jedino se ja razumem oko traktora, tako da nisam imao izbora...
 
Balirao slamu,meni i doneli nesto preko 400 bala.E sad zaboravih,ali izgleda ce mo sutra prekinuti zbog Ognjene Marije.Svetac je....nije sala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh