Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A kome to prodaješ?Meni je ostalo neupresovano 25 jutara slame a bojim se da neko ne zapali jer ima piromana na svakom čošku.
 
Matić je napisao(la):
A kome to prodaješ?Meni je ostalo neupresovano 25 jutara slame a bojim se da neko ne zapali jer ima piromana na svakom čošku.
na jako sam prometnom mestu...onom 100,onom 200,onom 50....ode,najduze 3 dana stoji na prikolici!


@peto1
ok,dodji,al' se najavi prethodno!
 
KishRobert je napisao(la):
presovao slamu za prodaju...nisam zglavno ni usao u selo,vec sam prodao!
ove godine sam vec prodao 3000 bala slame...90% atara sam pocistio! :D
Kako ide kod tebe slama?
 
Danas, radio oko kola ponovo, zamenio silen blokove, creva od kočnica, oprao rezervoar a predveče išao komšiji u ispomoc, prevuko mu dve ture bala... Kad god se nešto radi zove me u pomoc, a kad se pije ne zove, a tek da mu pomognem oko žene to nesmem ni da pomislim. :zli: :zli:
 
I kod mene "slamska ofanziva".Prvo napresujem meni za 2 zmajevke(dobio na poslugu),a posle idem pa baliram mojim musterijama.Posle ove zadnje kise ima njiva koje ne mozes do kraja izbalirati. :udri: opet voda..... :udri:
 
Od jutros "presing". Prvo se pokvari ticalo na kopačici z voćnjak, pa traži djelove, juri okolo... Pa popodne išo kod šnajdera podić rajtozne i kupit kapu, no nema broja za moju bundevu pa ću morat ić kod majstora. Pa poslije...



Uploaded with ImageShack.us

...vrcanje meda. Natovario i odvezo dvije stare zmajevke. Kad sam to završo stao u birtiju na valov da maznem jedno ladno i onda brzo kući, motorku u ruke pa na dubljenje trupca za cvijeće. Kad sam to sve okončo onda smo moj prijatelj i ja sjeli u garažu pa maznili svako po tri piva. :ppozdrav: Sad sma se "okaljužo" pa na :spavam:
 
Lala iz Banata je napisao(la):
North ARMY je napisao(la):
Ti si makar u kondiciji,ja ovo radim amaterski da pomognem drugu mada smo sve i doneli mi omladinci jer mu cale nije kuci,ima oko 1300-1400bala i to bi bilo to,ali su velike i jako teske a ima nekad kad lete mogao bih i po 2 bale...

Mi na zmajevku tovarimo 8 redova a ja sa nepunih 173 cm moram da skacem kad dodje do zadnja 2 reda...
I mi kokamo po 8, ne sme vise zbog zica. Deda pre par dana sjeb'o jednu. Bole ga paja, nije se ni okrenuo. :haha:
Jel to racunas ukupan broj redova ili onaj prvi ili ti onaj sto se nevidi od stranica ne racunas mi smo pre 7-8 dana terali nekoliko tura i ovako je izgledalo ukupno 9 redova u Zmajevku i 10 u Utvu , a za zice se nesekiram ni ja kao ni tvoj deda di otkinem malko bude prekid fiksne telefonije i nista strasno , a nije se ni okrenuo kad tera ruju aaaaaaaa :haha: :haha: :haha: :D.......... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
2je8uh4.jpg
 
Zato sam ja bio na krovu kejsa,sve plastika nemam se za sta uhvatiti,kapirali su prvo cu ja na zice pa tek onda slama,a ja kad bubnem cuce se :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1279840075[/time]
_________________________________________________
@IMT 550 kad si visok skoro 2m po mojoj proceni,ja i ovako moram da skocim sa sve balom dok tovarimo... :D
id5cag.jpg

Ovo je bilo pred kraj,jos zadnja ostala da se dopuni.
 
nebaca snaga bale nego treba misliti malo mozes da si metar i zilet ali mora da leti preko pogotovo slama ili da pogodis denjaca ::namigivanje:: :ppozdrav:
 
Ma lete ove moje izdignem je iznad glave maksimalno i nabodem dobro,ali jbg kad ove imaju preko 30kg ..
Post je spojen: [time]1279841820[/time]
_________________________________________________
A ovaj sto dene se usere od posla,nas 3 smo bacali danas i terali po 3-4 reda,prvu zmajevku natovarili za 22min pa onda reci da on moze da primi svaku balu ::namigivanje::
 
NA,vi ste onda dobri,da li je to slama-mi bi tovarli 22 sata sa čestim prekidima a da li bi stigli kući to samo Bog zna
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh