Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@mirmag- mozes mi malo pojasniti kako ta sprava radi i postaviti detaljnije slike, posto i meni treba. Hvala unapred.
 
North ARMY je napisao(la):
LTZ T-40 je napisao(la):
@mirmag- mozes mi malo pojasniti kako ta sprava radi i postaviti detaljnije slike, posto i meni treba. Hvala unapred.
http://poljoinfo.com/prikljucci-za-traktore/rasturac-otkosa/

Evo ja cu ti dati ideju... ja sam napravio od glavcine vartburga i piramide od rasturivaca vestackog. Na homokineticki zglob sam navario cev koja pasuje u drugu na ciji kraj ima kardan... reko sto da dam 100 evrica kad mogu za cenu nekoliko elektroda da napravim. Na kocioni disk sam nabacio gume (mada mislim da cu ove godine da menjam za sajlu) a lanci mi nisu bas sigurni...
 
Evo mene ponovo... :D Danas sedeo za rečunarom i čekao da mi istekne ban.... I evo povratak otpisanih. :D

Šalin se, ozbiljno danas sam rastavio juga, izvadio motor, menjač, sedišta, odvukao ga kod limara da radi a ja imam ozbiljno da se pozabavim mororom i menjacem ovih dana...

NA: kako se zaradjuješ toliko piva, i ja bih koje? :ppozdrav:
 
Danas nista, kao i predhodnih 18 dana. Penzionersko bolovanje, i jos najmanje 5 nedelja. znam svaku koscicu gde mi se nalazi jer me svaka boli. Stake trosed, dvosed komp, pa ponovo isti krug.
 
Dobro je, napokon proradio forum :D

Danas, tj juče se zamajavo oko kola, izvadio enterijer, oprao tepihe, prefarbao tapacire, zamenio cajger i prodje dan...
 
zeo do podne posle namontiro nosac igala posto ga je majstor prebiksnovo i dvidis cuda sad lepo veze ,izbaliro 40 ari slame,posle izvuko berac da polako mimogred ga sredjujem.
 
peto1 je napisao(la):
Ma izbegavam ponekad legnem na leda pa mi zena razbije monotoniju.
Dukanac je napisao(la):
Dobro je, napokon proradio forum :D

Danas, tj juče se zamajavo oko kola, izvadio enterijer, oprao tepihe, prefarbao tapacire, zamenio cajger i prodje dan...
Ja taman pomislio , da ce Duka u svom postu da pohvali Peto1, (sto uspesno leze na ledja, i ONO dalje,) kad on ni pet ni sest , sto je proradio forum... :haha: A sto je nas drug ranjen, pa hoda kao invalid, a uz to i sexualno aktivan, to nista CCCC :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh