Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
namirio stoku...i sada cekam drugara da dodje treba da idemo da uzmemo 60-70 dzakova jecma... pa posle odosmo na bazene da se malo odmoromo... :ppozdrav:
 
Karalic je napisao(la):
peto1 je napisao(la):
Ma izbegavam ponekad legnem na leda pa mi zena razbije monotoniju.
Dukanac je napisao(la):
Dobro je, napokon proradio forum :D

Danas, tj juče se zamajavo oko kola, izvadio enterijer, oprao tepihe, prefarbao tapacire, zamenio cajger i prodje dan...
Ja taman pomislio , da ce Duka u svom postu da pohvali Peto1, (sto uspesno leze na ledja, i ONO dalje,) kad on ni pet ni sest , sto je proradio forum... :haha: A sto je nas drug ranjen, pa hoda kao invalid, a uz to i sexualno aktivan, to nista CCCC :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

Izvinjavam se gosn. Karalic ::spreman na sve:: nisam obratio na perverzni post gospodina Peto1. :haha: :haha: :haha:

Peto1 brz oporavak i polako sa tim stvarima, prekomerne količine mogu dovesti do digniteta pritiska i opadanja ostalih funkcija. :D :haha: :haha: :haha:

Danas nisam ništa radio za sada, tj tek sam ustao pa da se malo odmorim pa tek na rad :D
 
Probudi me komsa da mu pozajmim dizalicu za kola njegova se pokvarila... otiso sa njim da namestim gumu gde mu je pukla, sada sa ocem pokusavamo da ukapiramo zasto nam balirka pravi krive bale odnosno sa spoljne strane kanala su labavije i vidi se da je manje mase pa su i krive. za sad ne znamo o cemu se radi :zli:
 
Juce ujutru busio nesto sa prijateljem i on hilti proisloni na ruku i opece se (blago receno),pa odem sa drustvom u Kacarevo na jezaro kad ono drug razbije glavu tako da mi je dan prosao u pm.. :zli:
A danas secem stiropor za plafon! :ppozdrav: :cao:
 
kombajner je napisao(la):
Probudi me komsa da mu pozajmim dizalicu za kola njegova se pokvarila... otiso sa njim da namestim gumu gde mu je pukla, sada sa ocem pokusavamo da ukapiramo zasto nam balirka pravi krive bale odnosno sa spoljne strane kanala su labavije i vidi se da je manje mase pa su i krive. za sad ne znamo o cemu se radi :zli:
Prebaci davace mase u drugu rupu. Ako me secanje ne vara imas Claas presu, sistem isti ko na mojoj poljostroj.
 
danas konacno ovrsili zito sto se nije moglo od vlage, sutra ujutru idem da predam, pa ce mo videti sta ce biti.
 
Alah se naradih,isli na njivu kod druga tovarili bale ceo dan i kao finis jos kod drugog druga izvadili 2 kubika sodera iz kanala i gurali u placu,izgoreo sam kao rak. :cool:
 
North ARMY je napisao(la):
Alah se naradih,isli na njivu kod druga tovarili bale ceo dan i kao finis jos kod drugog druga izvadili 2 kubika sodera iz kanala i gurali u placu,izgoreo sam kao rak. :cool:
E druze Kosuticu, meni je svaki dan takav. :udri: :udri: Danasnji bilans 800 bala.
 
Ti si makar u kondiciji,ja ovo radim amaterski da pomognem drugu mada smo sve i doneli mi omladinci jer mu cale nije kuci,ima oko 1300-1400bala i to bi bilo to,ali su velike i jako teske a ima nekad kad lete mogao bih i po 2 bale...

Mi na zmajevku tovarimo 8 redova a ja sa nepunih 173 cm moram da skacem kad dodje do zadnja 2 reda...
 
North ARMY je napisao(la):
Ti si makar u kondiciji,ja ovo radim amaterski da pomognem drugu mada smo sve i doneli mi omladinci jer mu cale nije kuci,ima oko 1300-1400bala i to bi bilo to,ali su velike i jako teske a ima nekad kad lete mogao bih i po 2 bale...

Mi na zmajevku tovarimo 8 redova a ja sa nepunih 173 cm moram da skacem kad dodje do zadnja 2 reda...
I mi kokamo po 8, ne sme vise zbog zica. Deda pre par dana sjeb'o jednu. Bole ga paja, nije se ni okrenuo. :haha:
 
presovao slamu za prodaju...nisam zglavno ni usao u selo,vec sam prodao!
ove godine sam vec prodao 3000 bala slame...90% atara sam pocistio! :D
 
Ostavi za mene koju balu kad budem isao za Adu da svratim. Treba mi za zecove kad prave gnizdo. Kolko novaca bala.
 
peto1 je napisao(la):
Ostavi za mene koju balu kad budem isao za Adu da svratim. Treba mi za zecove kad prave gnizdo. Kolko novaca bala.
dodji na kafu i po bale,lako cemo se dogovoriti! ::namigivanje::
samo kazi koliko tacno!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh