Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pre sat vremena sam stigao iz Soko Banje, u petak krenuli iz Sutomora i svratili malo do Soko Banje, mesec dana odmora bas mi prijalo... ::super::
 
jutros sadjeli neko sijeno , posle toga nasjekao i izvukao neka drva
pa sam rastavio mjenjač na onome LTZu i za danas dosta :spavam:
 
Pacijent:

9sysk4.jpg


Nešto počinje da se nazire:

scq83b.jpg
 
juros prali i cistili traktore za oranje i tanjiranje. i posle zakacili plug i tanjiracu i probali kako ce da ide. :D ako ne pada kisa sutra na spremanje strnjika :D
neke slike
erjujr.jpg

rjftvr.jpg

plug je bio prvo zakacen na same-a ali ne poklapa se lepo sa ovim plugom pa smo prekacili na yto-oa :D
2co3912.jpg
 
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: NA nije, nije. da ga uzivo vidis cinio bi ti se veliki. mislim dosta je dugacak u odnosu na druge trobrazne plugove i taman im je :D

:ppozdrav: :ppozdrav:
 
Danas išao sa drugarima na roštilj pa posle ludovali sa džipom. Malo se nasukali u šumi na neki panj pa je morala i sekira da radi.
 
@Bećarina Pusta

Stvarno jeste! 100% Bosanska radinost! :D Moja je predviđena za 4 tone, ali gibnjevi počinju da rade tek pri znatno većem opterećenju. :D
 
jutros samo oko stoke i ostatak dana jedno veliko NISTA...citao nebulozne rasprave po forumu...sad sam se "picnuo" pa idem kod drugara da mu pomognem da spremi veceras za zurku... :D
tako da ce biti :ppozdrav: :ppozdrav: do zore... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh