Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lala iz Banata je napisao(la):
Do 14h jebavali slamu, a popodne isao u Pancevo i kupio frizider, posto je stari kaput.
Jel bilo ovako nekako...... :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:
ap8zyc.jpg
 
Auuu pederu jedan pun si para kao da si u banku provalio a samo kukas :haha: :haha:

Uzeo slobodan dan celu noc gledao filmove sa bratom uz :ppozdrav: danas ceo dan prespavao a sad polako pripreme za grad do zore. :cool:
 
Zavrsio prepravku samoutovarne prikolice i po prvi put je isprobao. Odlicno radi. Krunio kukuruz, pravio koncentrat, zavrsio u stali, sada malo forum i prodje dan...
 
danas pre podne nosili seno sto je sinoc bilo balirano,posle naostrili nozeve na vezacima i na klipu malo sredili presu i posle pauzirali do 18 otiso da napravim otkose 3 kj sena,spremno za sutrasnje baliranje!
 
Nije naružio traktor.Čekaj kada završi,ofarba i spakuje sve pa ćeš videti kako lepo izgleda.To planiram i ja kod sebe da napravim i još se mislim da ugradim papučice za penjanje u kabinu kao što ima na 5106 i napravim 577 RM. :D :haha:
 
Sestra mi se udala pa sam bio na venčanju a posle toga na večeri! :D :ppozdrav:
 
zadnji dan zetve...posle sam i menjao ulje na traktorima,pa sam tanjirao,sad sam stigao iz varosi idem da :spavam:
 
Farmer Bob...kada mi je noga sletela sa gazista i zavrsila ispred tocka,tada sam se zamislio sta bi se desilo da je traktor bio u pokretu... :udri: Bolje spreciti nego leciti,a sto se tice izgleda...bole me.. ::namigivanje:: :osmeh: :osmeh:
 
Zeo ceo dan a i danas cu to bi trebalo da je zadnji dan ostaju jos zobovi i jecmovi
 
Sa malim zakašnjenjem:
Juče celo popodne bio sa taštom sređivali i kosili u voćnjaku i oko vikendice a danas prepodne ograbili i pokresali...
crko ko pas a sada na pivo, uzdravlje :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh