Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@atila - :haha: :haha: ova ti je dobra!
Ma nije,nego,kazem,sinoc nismo mogli da se konektujemo a sezona poslova,pa eto nakupilo se za vecernji izvestaj(kako kaze moja zena :haha: ). :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Farmer Bob je napisao(la):
@atila - :haha: :haha: ova ti je dobra!
Ma nije,nego,kazem,sinoc nismo mogli da se konektujemo a sezona poslova,pa eto nakupilo se za vecernji izvestaj(kako kaze moja zena :haha: ). :ppozdrav: :ppozdrav:

Ako-ako! Treba to tako! :D Neka ti je tele živo i zdravo i veliko naraslo! :ppozdrav:
 
Покосио 40 ари па после мало балирао код рођака.
zw16id.jpg
 
prvo odvezao dvije prikolice materijala na jedan put, natovarene kao sijena bilo je 7 kubika po prikolici
image0005.jpg

pa posle pokosio 4 njive od toga jedna moja
ondak malo posjedio kod jednog mog đeda kod koga nisam odavno bio :ppozdrav:
došao kući i spremio bager za danasnje kopanje

sad odoh iskopati neku kanalizaciju i neki temelj ako uspijem od vrućine :zli:
 
Celu prošlu noć menjali biter na kombajnu,usrali se od posla.Kad je svanulo otišao na baliranje i sada došao.Kupanje,večera i u krevet ne mogu da gledam više
 
Rastavio motor,narucio delove,bili mi iz ZP-a slikali oglednu njivu(jebe me net ne mogu da okacim slike) i onda odmor spavao konacno malo odmora koji mi je ubrzo priseo jer sam morao sa mamom u kupovinu,veceras penzionerski pivo i neki film da odgledam sa stricem. :D
 
Kengure danas sam balirao moju staru detelinu i imao 350 bala na 2 jutra (6-a godina).kod kolege nisu baš bile lake,lipsali smo tako da smo danas moju jedva natovarili ali reći ću ti kolegina je posejana pre 2 godine ali prošle godine je slabo rodila ali sada valjda vraća a i pre setve je bačeno stajnjaka-probaj tako pa ćeš videti šta je bala
 
jutros krunio kukuruz dok sam cekao da malo presusi da moze da se vrse...onda krenli da vrsemo negde oko 1h i otisao u njivu da kosim ( jecam tritikal) kad ono klinac sav jecam okolo zreo i svi povrli a moj tvrd kao kamen ne moze klas da se odkine od stabljike kombajn sve izbacuje slamu saklasom...ja reko sta je koji linac kad ono potrefio sam najgore seme tritikala koji ima karakteristiku da najvise radja i ima najveci klas ali je zato kao GUMAA ! ::lose:: I ja sta cu ostavim to (sacekacu jos koji dan pa sta nude) i predjem na psenicu i tu je sve islo dobro hvala bogu...prinos negde oko 4t po hektaru ( nije lose :osmeh: )
 
North ARMY je napisao(la):
Savo jel to tvoj bager??
jes' ::namigivanje::


jutros iskopao jednu kanalizaciju , pa posle jedan temelj (najebao da se nemože opisati :udri: ), došao kući malo odmorio pa onda dovezao ovoga T-40 što sam kupio

spaljen sam sav kao rak , ukućani me jedva prepoznaju a i ja kada se pogledam u ogledalo nešto mi nije jasno :sta:
 
Jutros upresovao zeninom stricu 500 bala deteline(bas je u'vatio ::svaka cast:: ),dosao kuci,rucak,pivo,malo odmor,a popodne upresovali 300 bala slame,sto sam obecao jednom coveku po 50 din "franko avlija".
Sutra isto,ali mi je sutrasnja musterija jedna g-dja ::namigivanje:: ima malo ovaca,paaaaa....eto,treba joj slame!Reko':nema problema! :cao: :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh