Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Juce postavili ispred moje kuce lezeceg policajca i postavili znakove swe uredno nema sta... a danas sedim i cepam od smeha kako samo prelecu :haha: :haha: kako sa 80km/h lepo puca swe :haha: Na ulazu sam u selu i tako da tu niko neusporava :nono:
 
Dolovac je napisao(la):
Juce postavili ispred moje kuce lezeceg policajca i postavili znakove swe uredno nema sta... a danas sedim i cepam od smeha kako samo prelecu :haha: :haha: kako sa 80km/h lepo puca swe :haha: Na ulazu sam u selu i tako da tu niko neusporava :nono:
Dok se nenaviknu ljudi bice svasta....... :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:
 
Danas meckovdan , sredio sa majstorom lamelu na kombajn i na njivu , sad dosao na rucak kuci i malo da pogledam forum ( kad mi se vec moze ) i malo da odmorim rucak. Posle idem da odvezem kamion do V.Gradista pa :spavam: . A NAJLEPSI POKLON MI JE PSENICA POBEDA OD OKO5t PO h I COKOLADNA BUBAMARA OD SINA :haha: :haha: :haha:
 
Ja danas msm malo pre dosao s njive nabalirao 650 bala s starim MTZ-om i poljskom presom ::namigivanje::
 
Ceo dan kod druga tovarili bale,sad bio na oglednoj njivi sredjivao za komsisiju koja dolazi na uvid a u medjuvremenu isao da kupim moj voljeni skuter po drumu,brat ga polupao,odvalio viljusku,srecom njemu nije nista,ali ja jedva stojim na nogama...
 
Instalirao 9500 fontova, i činimi se da sam time maaaalčice shebao kompjuter... :haha:

Skinuo jednu stranicu sa prikolice i počeo da je četkam. :D
 
Sinoc otišao za Crnu Goru (Tivat) Išao da dovezem neke radnike što rade dole, maločas sam se vratio. Umoran sam kao ker. :ppozdrav:
 
francuz je napisao(la):
Balirao, pa nece, pa sveze 6 pa preskoci, pa sve u P....M...inu :udri: :udri:
Pa prodao pecenjari 5 kom prasadi, pa prodao 2 isprasene krmace,
sve u svemu, danas ja dobar :ppozdrav:
Moraces da zoves Katanica iz Katrge extra majstor i extra cena :ppozdrav:
 
pict0840.jpg

Ceo dan baliranje
 
Juce konacno doneli zadnji deo II deteline(720 bala),ovrli zadnjih 2.5 jutra psenice(29mc/kj),sinoc mi net bio nedostupan :udri: :udri:, a DANAS prvo balirao usluzno,(kao sto kaze Kish Robert),al'sad stvarno 1400 bala slame x 20 din,kasnije krunili kukuruz za stoku(sin i njegovo drustvo),a pred vece blizu sela(varosice :haha: )pokosio jutro III deteline i pokosim jedan zahvat popreko ogledne njive kukuruza LG i to deca natovarila za krave.Sad treba to da "upeglam"sa setvospremacom i da postavim table :D
Da,a jos mi se nocas otelila krava(sama),cuo neku galamu pa skocio da vidim,kad ono....tele!! ::svaka cast:: ::svaka cast::
Sutra baliranje deteline(rodjaku),a kasnije slama...... :cao: :cao:
 
Farmer Bob je napisao(la):
Juce konacno doneli zadnji deo II deteline(720 bala),ovrli zadnjih 2.5 jutra psenice(29mc/kj),sinoc mi net bio nedostupan :udri: :udri:, a DANAS prvo balirao usluzno,(kao sto kaze Kish Robert),al'sad stvarno 1400 bala slame x 20 din,kasnije krunili kukuruz za stoku(sin i njegovo drustvo),a pred vece blizu sela(varosice :haha: )pokosio jutro III deteline i pokosim jedan zahvat popreko ogledne njive kukuruza LG i to deca natovarila za krave.Sad treba to da "upeglam"sa setvospremacom i da postavim table :D
Da,a jos mi se nocas otelila krava(sama),cuo neku galamu pa skocio da vidim,kad ono....tele!! ::svaka cast:: ::svaka cast::
Sutra baliranje deteline(rodjaku),a kasnije slama...... :cao: :cao:

Pored ovakvog referata mi ostali izgledamo kao najveće lenštine... :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh