Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bio u Leskovcu i Nisu, dosao kuci u 21:30, jedva gledam od umora.
 
Jutros krenuli po detelinu i odmah na pocetku otkinem lanac na presi,onaj sto pogoni ruke(vile),bio u Kumane uzeo nov,namontirali a popodne balirao slamu usluzno blizu sela.
 
kicca je napisao(la):
Puko lanac :bravo:
Znaci to snadje gresnika koji se raspituje za tudje komsinice dok su njegove besposlene :haha: :haha: :haha:

Dobro me podseti! Imam jedan nesvršeni poslić u komšiluku! :D Tačnije dva... :haha:
Aj, laku noć svima! :ppozdrav:
 
sta niko nista nije radio danas? ::namigivanje::

Ja istovario neko seno pod senik, i obisao njivu, ispostavilo se da pola zita nije ovrseno (voda lezala) tako da od ponedeljka treba nastaviti.
 
Išao da obidjem žito iz kojeg sam pustio vodu.Od juče ujutru curi skoro istim intezitetom.Danas sam još malo produbio kanalče.
 
Jutros isao kod clana MiroslavJovanovic krunili kukuruz pa onda kod ujaka da vidi drljacu,isao kod brata da stavljamo diodice na skutere,pa nosio drugu kukuruz za krave,tanjirao uvratine ogledne njive,pa mi brat bio u gostima...malo li je?? :D
 
Ja skoro citav dan bio na Adi, valjalo se malo okupati bez obzira sto se to radi samo nedeljom... :haha: :haha: :haha:
A ako pada crveno slovo u nedelju onda nista do iduce :haha: :haha:

A sad valja malo ici prosetati po gradu i popiti koje pivo! :ppozdrav:

Prijatno vece vam zelim :veseljak::
 
Pre podne čistio repu , u podne sam išao da kosim ječam ( čekali smo da se prosuši ) i sad sam stigo kući od prskanja repe ...... :spavam: :spavam:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh