Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Attila M.
Predlazem da danas potopis malo zrna kukuruza u rakiju i dovece"nahranis" doticnog drekavca ima da spavate i on i ti do podne :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1278990435[/time]
_________________________________________________
"skloniti petla" ne cini to pre ce da nabavi jos tri petla da te bude na 2 sata :haha: :haha: :haha:
 
kicca je napisao(la):
@Attila M.
Predlazem da danas potopis malo zrna kukuruza u rakiju i dovece"nahranis" doticnog drekavca ima da spavate i on i ti do podne :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1278958035[/time]
_________________________________________________
"skloniti petla" ne cini to pre ce da nabavi jos tri petla da te bude na 2 sata :haha: :haha: :haha:
:haha: :haha: :haha: :haha:
 
Attila M. je napisao(la):
Prevrtao se k'o prase na ražnju i nisam mogao da zaspim... A komšijski petao urla zadnjih sat vremena, tako bih ga slatko išamarao... Hebem ga u grlo raspalo! :udri:

Jel ima još koji nesretnik na forumu u ovo doba? :sta:

Da se ne nerviras malo i u stihu o petlu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nn9NDW5QzPk&feature=related[/youtube]
 
Rale 83 je napisao(la):
Vrsio zito kod mene, odem kamionom na vagu, proverim vagu ( on me gleda ) tera me on da zahvatim kofom uzorak ali ja necu ; ocu sondom da se uzme uzorak
donese on sondu popese na kamion ubode 3 puta i pokupi plevu rukama sa vrha sidje; mekoti ovo zito
stavi u vlagomer ;vlaga 16 primase 10 hektolitar 65
; ma nemoj da pricas , e panece moci
Upalim kamion i odem u Veliko gradiste ( 45 km ) vlaga 13 primase 5 hektolitar 75,85 .
Razmisljam kako bi mi lepo pokrao skoro celu tonu majka mu pevala.....

ma to je vjetar osušio dok si prešao 45 km :haha: :haha: :haha:


ja bio na vašaru malo radio , bilo solidno ::novac::
 
SPAVAH DO 9!!!!!!!!! :D :ppozdrav: :veseljak:: :osmeh: Uprkos petlu i Sunčevoj svetlosti! A želim mu vala (petlu) da ga živog očerupaju, napune nadevom kroz **greška raspalo i takvog da ga drmnu u rernu! :zli: ::samo bes::

Za komšinicu pitujete? Eeeeee, ima ih 3! :D Najmlađa je malo mnogo muškobanjasta. Srednja, kad te pogleda, prođe te volja za životom (da ne pričamo onda i o nečemu drugome). Ali najstarija je taman kako treba! ::namigivanje:: Stvarno ne bi trebao da smirujem jednog petla bojlijima s ukusom rakije... :haha:

Ali onom drugom ću doakati nekako! :udri:
 
sad se spremio idem na gruzansko jezero 3-4 dana...idem da pomognem komsiji da sredi nesto oko vikendice...tako da vas pozdrvaljam pa se vidimo.... :ppozdrav: :ppozdrav:
 
ustao pre 30min znaci oko 10:30 za razliku od ATILE I BOBA ja od 12h sinoc do pola 11 nisam oci otvarao :D sad idem na posao verovatno cu kositi! :cao:
 
Radio sam svasta,zadnji posao koji sam radio je secenje kukuruza na oglednoj njivi srpom i kad sam dosao kuci sve ok,sad kad sam se ohladio imam strasan bol u ledjima kao da sam rebro polimio...
 
North ARMY je napisao(la):
Radio sam svasta,zadnji posao koji sam radio je secenje kukuruza na oglednoj njivi srpom i kad sam dosao kuci sve ok,sad kad sam se ohladio imam strasan bol u ledjima kao da sam rebro polimio...
Oce to koga ne poznaje...
 
to je kletva onih koji nisu dobili sjeme za ogledno polje :zli:

ja danas vozio neka drva i posle toga malo remontovao moju gradjevinsku dizalicu i malo prčkao još odnio osovien rotodrljače na sredjivanje i ............
 
@peto1
ti kao najstartiji clan ovog foruma,+ si u ns-u,mogao bi da skoknes do fruske gore da vidimo,da nesto organizujemo neko okupljanje,neki rostilj!
 
Što bi voleo da sam sad moderatoooor, lele! :D Ne da bi leteli žuti kartončići za off! hahahaha! :haha:
E, da! Stvarno: kad ćemo na FG? :)

P.S. Danas sam opet mlatio po dvorištu. :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh