Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ispremeštao sitnu gvožđuriju, pokosio travu u zadnjem dvorištu, a sad se natmurilo kao da će osoka liti iz neba... :udri:

Ne preostaje mi ništa drugo do da otvorim pivo i da malo visim na forumu. :ppozdrav:
 
Krenuo bajsom na njivu da vidim da li je komsija odneo slamu sa mog strnjista(kako je obecao),kad oces...blato u ataru...nemoze se do njiva.Kisa je dobro natopila zemlju...
 
Vrsio zito kod mene, odem kamionom na vagu, proverim vagu ( on me gleda ) tera me on da zahvatim kofom uzorak ali ja necu ; ocu sondom da se uzme uzorak
donese on sondu popese na kamion ubode 3 puta i pokupi plevu rukama sa vrha sidje; mekoti ovo zito
stavi u vlagomer ;vlaga 16 primase 10 hektolitar 65
; ma nemoj da pricas , e panece moci
Upalim kamion i odem u Veliko gradiste ( 45 km ) vlaga 13 primase 5 hektolitar 75,85 .
Razmisljam kako bi mi lepo pokrao skoro celu tonu majka mu pevala.....
 
Rale 83 je napisao(la):
Vrsio zito kod mene, odem kamionom na vagu, proverim vagu ( on me gleda ) tera me on da zahvatim kofom uzorak ali ja necu ; ocu sondom da se uzme uzorak
donese on sondu popese na kamion ubode 3 puta i pokupi plevu rukama sa vrha sidje; mekoti ovo zito
stavi u vlagomer ;vlaga 16 primase 10 hektolitar 65
; ma nemoj da pricas , e panece moci
Upalim kamion i odem u Veliko gradiste ( 45 km ) vlaga 13 primase 5 hektolitar 75,85 .
Razmisljam kako bi mi lepo pokrao skoro celu tonu majka mu pevala.....
Rale jel to na EURO mlin?
 
NE kod FILIP-a u batusi :zli: :zli: ona pijandura , za euro mlin sam cuo da su ok . Nosio sam u Milimlin
oni su :D ( iako rade za V........ .... ) i dobio sam odma 50l nafte da natocim u kamion ::svaka cast::
Post je spojen: [time]1278953301[/time]
_________________________________________________
jal pala kisa kod tebe
 
Rale 83 je napisao(la):
NE kod FILIP-a u batusi :zli: :zli: ona pijandura , za euro mlin sam cuo da su ok . Nosio sam u Milimlin
oni su :D ( iako rade za V........ .... ) i dobio sam odma 50l nafte da natocim u kamion ::svaka cast::
Post je spojen: [time]1278920901[/time]
_________________________________________________
jal pala kisa kod tebe
pa da znam da su EURO mlin ok pa me zato cudi! ne nema kise ali je dosta sparno pa mi se cini da ce nocas da pada! :ppozdrav:
 
Prevrtao se k'o prase na ražnju i nisam mogao da zaspim... A komšijski petao urla zadnjih sat vremena, tako bih ga slatko išamarao... Hebem ga u grlo raspalo! :udri:

Jel ima još koji nesretnik na forumu u ovo doba? :sta:
 
:haha: evo i mene sa slicnim problemom.Neznam koji mi je,probudio sam se,obisao kravu sto treba da se teli i sad neznam sta cu.A treba danas da zavrsim moju detelinu.Sad cu ja napolje.Priprema,podmazivanje prese i tako.
 
Ja ću sad da pokušam još jednom... Barem nešto sna da ugrabim do 7!

A onaj kretenski petao ne zaklapa, da mu milu gazdaricu obrnem! :zli:
Budem li ikad držao kokoške, te petla neće videti dok god su žive!

Srećan rad ti želim! :ppozdrav:
 
:haha: :haha: :haha: aaa dobar si.E,hvala ti,a ono za komsinicu..... e to ti i ja savetujem da uradis.Odma'ce skloniti petla.Jel mlada komsinica?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh