Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrsili jebeno zito.Rezultati u rubrici Psenica i sorta
Sada i nikada vise.
**greška im mater, kako kradu na kvalitet.

Zavrsio za sva vremena sa zitom do bolje cene.
Ako treba necu ni 'leba jesti, samo da bude po mome.
 
Jbg, ne mogu da vam kažem koliko je rodio apač a koliko rapsodija jer su sve strpali u istu kamionku... ::lose::
Sve u svemu loše: 11,3 tone na 4 kj, hektolitarska masa 70... :udri:

Još uvek se ne zna koliko će mlin platiti niti koliko će kombajner uzeti.
 
E, pošto su me zeznuli i maznuli mi prikolicu na 2 meseca, te je neću moći farbati... Ja uzeo onu moju rashodovanu drljaču, rastavio je na deliće i sad ću sa njom da se jebavam celo leto! :D
U planu mi je i kompletna reorganizacija dvorišta, da ipak malo više liči na "gazdinstvo". Nadam se da ću sve stići da odradim pre septembarskog ispitnog roka.


Post je spojen: [time]1278877760[/time]
_________________________________________________
P.S. Stigao do 80 strane u temi MTZ Belarus! :D Oči mi ispadaju... :haha:
 
Цео дан балирао сено
wt95hs.jpg
2zzrf2a.jpg
 
Vrsijo jecam ceo dan i na kraju mi kad sam posao kuci pukla velika felna. :udri: :udri:
 
Jedno pitanje , prikolica kad kipuje neće da spusti sanduk nazad skroz ? a kad pritisnem crevo na beton izadje ulje i spusti ga do kraja , u čemu je problem ?? :sta:
 
Ne isto je i na prikolici i na priključku na traktoru , al vidi ovo jednu prikolicu sam iskipovao bez problema i vratla se normalno nazad , a ova druga stala na pola i neće i neće dole , skako vukao na dole i nema šanse i onda ispustio ulje i ona se spusti , pa onda probao još jednom i podigne sanduk normalno a na dole ni da mrdne , ni do pola , i onda sam opet crevo na beton ispustio ulje i spustila se :sta:
 
jhona DERU je napisao(la):
Ne isto je i na prikolici i na priključku na traktoru , al vidi ovo jednu prikolicu sam iskipovao bez problema i vratla se normalno nazad , a ova druga stala na pola i neće i neće dole , skako vukao na dole i nema šanse i onda ispustio ulje i ona se spusti , pa onda probao još jednom i podigne sanduk normalno a na dole ni da mrdne , ni do pola , i onda sam opet crevo na beton ispustio ulje i spustila se :sta:
rucicu od razvodnika spustaj polako,prvo probaj na gore,pa kad se malo pomeri gore,tu stani i polako pustaj dole(ako bude islo)
 
Stavi priključak od one što radi, na ovu što neće ,pa ćeš znati šta je problem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh