Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izbalirao mladu detelinu prvo košenje(bilo 420 bala,od toga 10% oko 15kg a ovo ostalo sve preko),možda sam je trebao ostaviti još koji dan (pokosio sam je u prošlu subotu)-Pupak mi se odrešio
 
Isto kao i juće . Čupkao travu iz repe ...... I narednih nekoliko nedelja predstoji čupanje trave iz repe i soje..... Volim kad je čisto ::namigivanje::
 
šandor je napisao(la):
Isto kao i juće . Čupkao travu iz repe ...... I narednih nekoliko nedelja predstoji čupanje trave iz repe i soje..... Volim kad je čisto ::namigivanje::
Voles da se puvas kako imas najbolju i najcistiju u selu... ::namigivanje::
 
šandor je napisao(la):
Isto kao i juće . Čupkao travu iz repe ...... I narednih nekoliko nedelja predstoji čupanje trave iz repe i soje..... Volim kad je čisto ::namigivanje::

Kad cupas travu iz repe ne pocupas sa travom i repu.
 
Kombinovano učio hidrauliku za sutrašnji ispit i pročitao 47 strana (od 25:cool: teme "MTZ Belarus".
 
Juce telili kravu,carski rez,pa se oduzilo,uvece nesto balirao usluzno,a danas ponovo balirao i uvece nesto slame balirao meni.Ujutro na grabljenje deteline i tako..... :cao:
 
Farmer Bob je napisao(la):
Juce telili kravu,carski rez,pa se oduzilo,uvece nesto balirao usluzno,a danas ponovo balirao i uvece nesto slame balirao meni.Ujutro na grabljenje deteline i tako..... :cao:
zasto imam utisak da presujes ispod 20 din po bali?
 
Dosao jutros u pola 9 kuci sa slavlja malo kotlic,malo zica drugu noc slavili uspeh za zurku koju smo pravili za seosku slavu,zadnjih nedeljak dana radim pun gas,kad sam dosao kuci popio kafu pa kod druga tovarili stajnjak,sad sam dosao kuci mrtav umoran...
 
Bio na ispitu iz hidraulike, i zabole me više donji deo leđa kako sam uradio. Bitno da je i meni napokon počeo raspust i da knjigu neću pogledati do kraja Avgusta!
Dok sam bio u gradu, Otac i društvo su skinuli svo žito! :udri: (hteo sam da budem prisutan)
Ne znam ništa šta je i kako je, čekamo informacije iz mlina. Čim saznam, javim vam.
Druga stvar zbog čega sam popizdeo: Otac je pozajmio prikolicu kombajneru na dva meseca da u njoj suši žito... OPET NIŠTA OD FARBANJA PRIKOLICE, U TRI P.M.!!!!!!!!!!!!!11 :udri: :udri: :udri:

No... Onda ću da idem da čupam soju iz ambrozije celo leto...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh