Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bio da obiđem žito, i ako nebude kiše prekosutra krećemo! Ima par parcela u kojie neznam dali ću moći ući od vode, a ovo ostalo je podnošljivo....
 
jutros pokosio nešto pa mi pukla pogonska šipka i ostala mi jedna njiva sutra moram završiti
pa posle išao na selu obračunao se sa jednom usjelinom što mi zagorčava život :udri: al' sam je uradio pravo , sa autom se vozikaš po njoj lagano :D
 
danas vrsili zito, vrsio mi je clan Gregorije83 sa LAverdom, u 3 sata je tek pala vlaga ispod 14, do pola 7 ovrsili 14 jutara, ja prevezao 3 ture i na jednoj prikolici Zmajevki rikne ventil od gume.... sutra na dizalicu i kod vulkanizera. ako bog da uslikacu sutra par slika pa cu postaviti kad stignem. PRinos ocajan ....od 21-25 metara ovo sto smo danas kosili, vlaga 12,5 -14.
 
I dalje vucemo detelinu...
28ivwgp.jpg

nvej3a.jpg
 
Lalo al si poklopio boje prikolica i traktora. :D

Danas konacno malo odmora,sinoc slavili dobru zaradu za slavu,veceras nastavljamo na salasu kuvamo kotlic,opet kazem ako neko prolazi kroz moje selo neka se javi i svrati na veceru. :ppozdrav:
 
Sika je napisao(la):
jutros krunio kukuruz...a posle rucka prebirao po dvoristu staro gvozdje i stavio na gaomilu pa sutra teram na otpad... :D
@Sika,da nebude ono sad teraš na otpad,a kad ti nešto zatreba,a trebaće,onda ajd opet na otpsd :haha: :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh