Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mislim da cu ja navratiti, javim ti jos, na mob, pa se cujemo, i :ppozdrav: :ppozdrav:
 
posle posla išao u vrčin po dva šteneta LABRADORA
Post je spojen: [time]1278527978[/time]
_________________________________________________
 
Danas praznik pa ništa oko poljoprivrede, pre podne odmarao, popodne išao na sabor u obližnje selo, bilo dobro, pogotovu vruca jagnjetina i točeno pivo i živa muzika, sad nas kiša rastera inače bi osvanuli. Ovako sam stigao da gledam utakmicu ::namigivanje:: :ppozdrav:
 
Eto mi smo radno proslavili Ivandan......radili zito,ali kad radis na svetac nesto mora da se desi.Mene su napale pcele,koje su u blizini moje njive. :udri: :udri: :udri: nekoliko uboda,spas nasao kod kombajnera u kabini.Veceras dobio jednu inekciju u domu zdravlja.....
 
Farmer Bob je napisao(la):
Eto mi smo radno proslavili Ivandan......radili zito,ali kad radis na svetac nesto mora da se desi.Mene su napale pcele,koje su u blizini moje njive. :udri: :udri: :udri: nekoliko uboda,spas nasao kod kombajnera u kabini.Veceras dobio jednu inekciju u domu zdravlja.....
Pa sto radis kad je crveno slovo :udri: ja danas ustao oko 11 pa komp do 2 onda otiso u policiju po vozacku za motor :ppozdrav: dok ja unutra otac nasao neki auto opel vectru 2002 DTI nekog policajca pa mozda dobijem i prinovu jos jednom :ppozdrav: stigo oko 5 kuci u 6 na fudbal i kuci se vratio za utakmicu :D :ppozdrav:
 
zorancile je napisao(la):
Ja sam vršio žito pa ozeb'o... kombajn nema kabinu...
joj koja naopaka godina da se smrzavaš dok vršeš umjesto da padaš u nesvijest od :cool:


ja danas skoro pa ništa , išao po neke hemikalije u Tuzlu koje sam tražio cijelu godinu i tek sada našao :D
pa onda išao i skoro pazario jednog T40 , ja mislim da je moj 99% samo dok se još malo sračunam
posle išao kod drugara da konstatujemo kvar na njegovom torpedu pa smo malo ::prica::

sad malo prčkam po kompu jer mi zaključan diskoveri na satelitskoj :zli: :udri:
 
Stvarno ne razumem zašto se ljudi žale kad rade nešto. Koji ste ku*ac onda i sejali žito, repicu itd.? Budite srećni što vam i to malo što imate nije potukao led.
 
Sad sam bio da obidjem deo atara gde je voda.Imam utisak da se uopšte ništa nije prosušilo_Od 14 kj pod pšenicom samo jedna parcela od 3,5 kj možda će se skinuti do pola a 10,5 kj mislim da se neće ni kositi.Tako da nije samo led strašan,ovo je još veće zlo.
 
Radilo se bez prestanka zadnja 3-4 dana,spavanje samo par sati i piciiiiii....


Muccobieno me ispalio samo je dosao da me vidi a nije hteo da popijemo "nesto" ::lose:: ::lose:: jedino je svratio clan Rasa02 kod mene kuci. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh